baggus Z tego co wyczytałem to Google Transit działa w: Białystok - Białostocka Komunikacja MiejskaOlsztyn - MPK OlsztynSzczecin - ZDiTM SzczecinWarszawa - Transit layer only
Phlox Z tego co wyczytałem to Google Transit działa w: Białystok - Białostocka Komunikacja MiejskaOlsztyn - MPK OlsztynSzczecin - ZDiTM SzczecinWarszawa - Transit layer only No cóż, w Warszawie autobusów nie sprawdzę 😉 Tak to jest jak się mieszka na zadupiu 😛 EDIT: Dzięki wielkie art!
art offtopic - phlox@ w warszawie masz aplikację autobuser http://skyman.pl/2009/05/27/autobuser-v04-final/
baggus Wersja 3.1.1 się pojawiła. Zmian osobiście nie widze. Pewnie jakieś "wewnętrzne" w programie skoro nic nie piszą o tym.
baggus Wciskasz Menu -->Search i masz w górnym prawym rogu Mikrofon. Klikasz na niego i mówisz. Oczywiście tylko angielski rozpoznaje.
skyman.pl offtopic - phlox@ w warszawie masz aplikację autobuser http://skyman.pl/2009/05/27/autobuser-v04-final/ Offtopic - pojawiła sie nowa wersja zapraszam na http://skyman.pl/2009/07/06/autobuser-w-android-market/ btw. sorry za lekką autoreklamę 😉
baggus Wyszła wersja 3.1.2, ale ja zmian nie widze. Jak coś znajdziecie nowego to napiszcie. Pewnie tylko poprawiono błędy.
gepardek A powiedzcie mi, czy tylko ja widzę na atrackdogu wersję 4.0.0?! Na markecie ciągle 3.1.2 O co cho?
art Trackdog sprawdza jaka jest najnowsza wersja u innych użytkowników danej aplikacji. Pewnie jakiś pracownik googla ma u siebie mapy ver 4 i trackdoga 🙂
duch w tych mapkach widze opcje tworzenia trasy ZTM (warszawska komunikacja miejska), ale jak wyznaczam trase to pojawia sie info, ze w tym rejonie opcja niedostepna.. Czy w polsce to wogole dziala? (testowalem dojazd z galerii mokotow do centrum)
cisewo dotyczy wpółrzędnych prosze o pomoc! nie ma ma pojecia dlaczego na PC /wpółrzędne/ pokazuje mi na moim PC położenie nie prawdziwe telefon pokazuje prawidłowo ,Dobra rzewcz te litunde ale nie wiem czy może zle zrobiłem bo zaistalowałem dodatek girs do przeglądarki co mam zrobić
kayjero Uwaga. U mnie po zaistalowaniu 3.1.2 na hero google przekłamują współrzędne. Po odistalowaniu do 3.1.1 wszystko wraca do normy. Najprawdopodobniej ten problem przenosi się na aplikacje Mytrac. Po zgraniu trasy wycieczki z Mytrac przy zainstalowanych mamach 3.1.2 widać ewidentnie przesuniecie ponieważ ślad jest prowadzony z odsunięciem od tasy która jechałem. Na nowych mapach źle mnie lokalizuje kiedy wracam na stare lokalizacja jest perfekcyjna. Jeszcze jedno podczas przemieszczania się przy włączonym gps, kiedy w google zaznaczam punkt początkowy moja lokalizacja i wybieram punkt docelowy jakiś adres - program głupieje - wyznacz trasę od jakiegoś innego punktu niż ten w którym się znajduję. Proszę o wasze opinie. Czy u was tez się tak zdarza. acha komunikacja w warszawie też mi nie działa i mam komunikat jak kolega wyżej.
kurdak Mam pytanie jak mam wyszukiwać poprzez głos na mapach ??? Włącza się to jakoś czy co, bo na moim Hero z Playa po zainstalowaniu najnowszej aplikacji map google nic się nie dzieje po wciśnięciu przycisku dedykowanemu wyszukiwanie.
G1 Cześć, jakiś czas temu ściągnęłam aktualizacje Google Maps z Marketu (3.1.2) i przestały mi się podczas jazdy zmieniać "samodzielnie" plansze tzn ja sobie jadę dalej a mapy się nie zmieniają. Bardzo to kłopotliwe, czy ktoś z Was wie, czy można coś na to poradzić?.
holks No ja mam problem, nie wiem czemu z dnia na dzien gdy teraz daje Moja Lokalizacja pokazuje sie z jestem w jakimś miasteczku w Hiszpanii
HouseM A ja zadam takie zasadnicze pytanie. JAK ściągnąć tą aplikację (google maps) ? barcode z Cyrket prowadzi donikąd. Wyszukiwanie ręczne na markecie również nie przynosi żadnych skutków !. Cofam pytanie. Jak się okazuje google maps zaktualizowało się w moim Hero przez OTA a nawet o tym nie wiedziałem.
Drako Po pierwsze Mapy Google są preinstalowane w Androida. Po drugie jakbyś się odrobinę wysilił, to jakiś czas temu zrobiłem w download -> aplikację wstawkę z najnowszą mapą: Forum po zmianach, link nie działa