Skocz do zawartości
mormo

[Desire ROM] Cyanogenmod 6 (Froyo) for vendor Bravo (Nightly)

Rekomendowane odpowiedzi

mormo

Hej

Dzis wyszła nowa wersja bardzo testowa CyanogenMod 6 dla Desire.

http://buildbot.teamdouche.net/nightly/bravo/

Podobno wszystko działa.

Ja zaraz zabieram sie za testowanie.

Edit:

Generlanie wszystko spoko po za tym ze GSM sie wywalił po paru minutach :)

Edytowane przez mormo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Generlanie wszystko spoko po za tym ze GSM sie wywalił po paru minutach

Hahaha teraz to mnie rozwaliłeś generalnie wszystko działa oprócz GSM :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ważne ze został przeprowadzony test. Ale z tym GSM to pojechali. Dzięki jednak za informację. Jeszcze poczekam z testami ;) akurat GSM mi się przydaje....

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CyanogenMod-6 for Desire: Holy crap,full of AWESOME! V6.0.0-RC1 (07/26/2010)

Link do wątku:

XDA

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam i jestem bardzo zadowolony.

Dużo lepsze niż*stock @ Sense, ale to mój pierwszy MOD więc pewnie się za bardzo nie znam. Tak czy inaczej - fajne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
macku

Czy ktoś z was testuje najnowsze nightly Index of /cm/nightly/bravo/ na xda Kali udostępnił plik do 720p. Walczy ktoś z tym? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy ktoś z was testuje najnowsze nightly Index of /cm/nightly/bravo/ na xda Kali udostępnił plik do 720p. Walczy ktoś z tym? :)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=xaWlkmzZhkc]Desire 720p[/ame] Video które nagrałem w 720p, nightly z 08.08.2010. Wygląda całkiem nieźle, tylko mam wrażenie że brakuje odrobinę płynności. Ponadto zmieniono logo startowe, dodano tak długo prze zemnie wyczekiwany korektor graficzny dźwięku (ustawienia Cyanogen - DSP)

Edytowane przez jaszczomp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
macku

Też zacząłem testować conocne buildy i powiem, że zmieniają się zauważalne nawet rzeczy - ostatnio poprawili działanie google map i kamerki.

Nie przepadam jednak za ADW launcherem, a launcher pro pod tym softem nie działa najlepiej i często się wywala, bylem na forum launchera pro to nawet jest tam napisane, aby nie zgłaszać błędów jak ktoś odpala go właśnie na tym sofcie.

Także jak na razie czekam na wersje finalna, prace posuwają się codziennie więc może już niebawem coś będzie.

Na quadrant z tym softem mam ponad 1500pkt:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
majczu

U mnie w tym romie Launcher Pro działa dobrze. Warunkiem jest przed flashem wywalić z romu ADW a w jego miejsce wrzucić Launcher Pro. Spakować rom ponownie i wgrać do telefonu. Instaluje się on wtedy w /system/app i działa bez problemu. Polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
macku

Hmm dzisiaj spróbowałem tego. Wywalilem z system apps ADW tam tez wrzucilem launchera pro, sflashowalem najnowszym nigtly, lecz nie pomoglo to zabardzo, nadal launcher pro wywala sie przy kilku szybkich pod rzad zmianach widoku z landscape do normalnego - gdzies tak po 9tym razie max.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi