Skocz do zawartości
mormo

[Desire ROM] Cyanogenmod 6 (Froyo) for vendor Bravo (Nightly)

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem "wykoleić" LauncherPro, ale nie udała mi się ta sztuka. Również dodałem go do systemu w miejsce ADW. Wykonałem około 30 zmian orientacji z poziomej na pionową i odwrotnie, nic się nie wydarzyło. Może za tą sytuację odpowiedzialne są jakieś ustawienia LP? Masz włączoną opcję Keep in memory? Robiłeś wipe po instalacji romu? Ja testowałem na wersji z 09.08.2010.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    macku

Właśnie nie zrobiłem wipe i jeszcze mam jedno podejrzenie nie odinstalowalem launcher'a pro przed instalowaniem nowego roma - pewnie to jest przyczyna.

Jednak jest w systemie zainstalowany, bo nie mogę go odinstalować przez app manager. Co gorsza nie mogę go tez update'owac z marketu bo dostaje installation unsuccessful.

Pozostaje mi jeszcze raz wgrać rom z ADW, później wywalić launchera pro jeśli bedzie i wgrać jeszcze raz rom bez ADW ale z launcherem. Poczekam z tym do nowej wersji nightly, która bedzie dziś w nocy.

Edytowane przez macku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Właśnie nie zrobiłem wipe i jeszcze mam jedno podejrzenie nie odinstalowalem launcher'a pro przed instalowaniem nowego roma - pewnie to jest przyczyna.

Jednak jest w systemie zainstalowany, bo nie mogę go odinstalować przez app manager. Co gorsza nie mogę go tez update'owac z marketu bo dostaje installation unsuccessful.

Pozostaje mi jeszcze raz wgrać rom z ADW, później wywalić launchera pro jeśli bedzie i wgrać jeszcze raz rom bez ADW ale z launcherem. Poczekam z tym do nowej wersji nightly, która bedzie dziś w nocy.

W takiej sytuacji to chyba najszybciej przez ADB przenieść go z /system/app do /sd-ext/app (albo raczej /data/app czy gdzieś tam nie pamietam dokłądnie ) po tej czynności po odpaleniu marketu i zatrzymaniu powinien się zaktualizować. Jeśli nie to odinstalować go i zainstalować na nowo i po problemie :). Jeśli jednak wywalisz go całkowicie przez ADB to nie zapomnij wrzucić choćby adw żeby móc coś odpalić bo bez launchera będzie trudno :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    macku

Mój problem na szczęście zniknął winnym okazało się ustawienie "Dalvik suggested heap is 24 Mb, please revert it to 24 if different and reboot, 32 causes issues with some apps."

Musi jednak być na 24 ja tego nie zmieniłem i przy przewracaniu częstym ekranu launcher się zawieszał.

Co do drugiego problemu z aktualizacja launchera to ani jako systemowy ani jako normalny nie chciał się update'ować, widział update instalował ale zawsze kończyło się to niepowodzeniem. Dzisiaj jednak nowy update ukazał się i zadziałało, zaktualizował się ładnie do najnowszej wersji. :)

Dzięki wam też za pomoc za sugestie co do instalacji launchera jako systemowy i inne przydatne rzeczy. Piwka dla was

Edytowane przez macku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masi0

Jak ogolnie oceniacie finalny Cyanogen 6? jest cos co nie dziala/wkurza? Jak dziala bateria? niezgorzej niz w 2.2? wygenerowalem sobie stockowego CM6 i mysle nad tym czy by go nie wgrac...

no i pytanie czy jest po Polsku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zasadniczo jest po polsku, ja cały czas go używam i bardzo sobie chwalę. Na razie pozostałem na wersji z dnia 29082010 bo w ostatnich kompilacja pojawiło się kilka nowych bugów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie.

Mam taki problem, wrzuciłem sobie ostatnio do mojego Desire rom CyanogenMod 6.0.2 Rom ten jest strasznie niestabilny i wciąż się resetuje. Czy macie podobne obiawy?? Wraz z romem zaktualizowałem radio. Wszytsko pobrałem z oficjalnej strony projektu (dedykowane do Desire GSM)

Oczywiście przed wgrywaniem romu zrobiłem wipe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim desire takie objawy nie występują, mam wersję nightly z 1 grudnia. Zainstalowałem również a2sd i s-off. W ostatnich kompilacjach pogorszyła się trochę żywotność baterii, ale z dnia na dzień zaczyna się to poprawiać. Polecam wątek na xda.

Ps radio:32.48.00.32U_05.10.05.30

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sysu

Witam

Właśnie wrzuciłem tego romika i stoi na logo cyanogen. Co to może być

Zrobiłem roota z recovery :recovery-RA-desire-v1.7.0.1-R5.1

potem zrobiłem waipa

zainstalowałem nowe radio

i wrzuciłem softa na karte i kliknąłem update

Udostępnij tę odpowiedź