Skocz do zawartości
patryk0493

nowa bateria do i5700

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś zakupiłem poprzez Ebay coś takiego:) Ciekawe kiedy przyśle i jak będzie sprawować się ładowareczka i aku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja dziś zakupiłem poprzez Ebay coś takiego:) Ciekawe kiedy przyśle i jak będzie sprawować się ładowareczka i aku :)

Odświeżam wątek bo powinieneś znać odpowiedź na Twoje pytania, podziel się proszę wrażeniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładowarka sprawuje się super :) Baterie wyglądają na oryginalne z jedną jedyną różnicą w postaci strzałeczki na boku. Niemniej czas pracy na baterii jest taki sam zarówno na oryginalnej jak i na tych zamiennikach. Jest duże prawdopodobieństwo, że to też oryginały :) Nie miałem problemu z przejściówką na europejską wtyczkę jak osoby kupujące z innej aukcji :) Ta moja jest mała zgrabna i bez problemu mieści się w gniazdku. Sama ładowarka wygląda identycznie jak na poprzednich zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście nie testowałem ale wg mnie tańszym rozwiązanie będzie 2 naładowana bateria w zapasie i jej podmiana w przypadku wyczerpania tej w telefonie ;) 40zł za 2 baterie i ładowarkę to na prawdę nie dużo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanko trochę z innej beczki. Baterie oryginalne będące w sprzedaży różnią się nieznacznie (z tego co zauważyłem to czcionką) i minimalnie wagą i grubością. Co przez to rozumieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    harpii

Ja zakupiłem z tej samej aukcji co sybreeder, wygladaja faktycznie identycznie.

Jezeli chodzi o przesyłke to zamowilem 12.11.2010 a przyszla 25.11.2010 wiec okres oczekiwania nie jest strasznie dlugi.

Moi zdaniem zdecydowanie lepszy wybor jak allegro. Acha wazne jest ze przejsciowka do kontaktu jest w zestawie. Reszta tak jak pisze kolega.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Makif
    Tak to wygląda;) pod spodem jest gniazdo usb jeszcze

dc4a073afdb0be7a.jpg

57b41fa0b93dc6a2.jpg

I bateria umarła ,telefon sam się wyłącza co jakiś czas na niej , trochę podziałała :D:facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem na TEJ aukcji ładowarkę i dwie baterie. Dostałem je wczoraj, 32 dni po zakupie, już zaczynałem się niepokoić. Ładowarka i baterie robią dobre wrażenie, z jedną małą uwagą - baterie są minimalnie krótsze (ok. 1 mm) niż ta dołączona do telefonu, tak że po zdjęciu klapki i trzepnięciu telefonem bateria może sama wypaść, przy czym baterie z aukcji wyglądają na oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi