Skocz do zawartości
patryk0493

nowa bateria do i5700

Rekomendowane odpowiedzi

matiuy

Po naładowaniu do momentu w którym nie można dalej ładować , wchodzisz w recovery klikasz opcje advanced a potem wipe battery stats.

Wysyłane z mojego Galaxy Spica za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p.six

Ja niedawno kupiłem nową oryginalną baterie na allegro. Z przesyłką wyszło koło 60zł. Teraz spokojnie wytrzymuje 2-2,5 doby:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Chce kupić nową baterię. Zauważyłem na aukcji baterię 1800mAh: BATERIA SAMSUNG S8500 I5700 I5800 1800MAH LI-ION (2456309689) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy taka będzie lepsza od zwykłej oryginalnej od Samsunga? bo wkońcu większa pojemność powinna przekładać się na dłuższe użytkowanie bez ładowarki.

tak w ogole mam pytanie: czy jak telefon ładuje się do 4188mV a nie do 4200mV to wina leży po stronie baterii czy telefonu? Bo jak napięcie nie wyniesie 4200mV to bateria do końca nie jest naładowana.

Edytowane przez Matisek707

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lukiqq
    Witam. Chce kupić nową baterię. Zauważyłem na aukcji baterię 1800mAh: BATERIA SAMSUNG S8500 I5700 I5800 1800MAH LI-ION (2456309689) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy taka będzie lepsza od zwykłej oryginalnej od Samsunga? bo wkońcu większa pojemność powinna przekładać się na dłuższe użytkowanie bez ładowarki.

tak w ogole mam pytanie: czy jak telefon ładuje się do 4188mV a nie do 4200mV to wina leży po stronie baterii czy telefonu? Bo jak napięcie nie wyniesie 4200mV to bateria do końca nie jest naładowana.

Jestem w 100% pewny, że oryginalna bateria mimo, iż teoretycznie ma mniejszą pojemność, będzie wydajniejsza. Co do zapytania o napięcie to nie pamiętam jak to jest określone w kernelu, ale może być to związane zarówno z samą baterią jak i z konfiguracją sterownika układu ładowania baterii w kernelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Danvel

Czy ta bateria wydaje się być oryginalna?

NOWA bateria SAMSUNG Wave S8500 i5700 i8910 B7610 (2565584478) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zauważyłem że napisy na tylniej sciance (te o manualu w roznych jezykach) sa ustawione nieco nizej niz w mojej obecnej baterii.

Edytowane przez Danvel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie na allegro nie ma oryginalnych baterii niezależnie czy kosztuje 20 czy 70zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3diX

Hmm, moja 2,5-letnia bateria też już swój żywot zakończyła, tak więc jaką możecie mi polecić z Allegro? Taką do 50zł z przesyłką i żeby podziałała tak z rok.

A i słyszałem o przypadkach wybuchów chińskich baterii, jakie jest prawdopodobieństwo takiego zdarzenia? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele osób poleca baterie andida. na rok spokojnie wystarczy i jest tańsza niż 50zł. 30 parę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi