Skocz do zawartości
puszek

rysik

Rekomendowane odpowiedzi

Oskarr

Jaki w ogóle musi być rysik do tego modelu? Ja dzisiaj byłem w sklepie przy okazji chcąc kupić słuchawki(których nie dostałem) i spytałem wtedy o rysik,a babka mi mówi,że owszem jest,po czym pytam ile?,a ona, że 20 zł. Umarłem:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ultima
    Jaki w ogóle musi być rysik do tego modelu? Ja dzisiaj byłem w sklepie przy okazji chcąc kupić słuchawki(których nie dostałem) i spytałem wtedy o rysik,a babka mi mówi,że owszem jest,po czym pytam ile?,a ona, że 20 zł. Umarłem:D

Może być nawet ołówek ;p Ponieważ telefon ma ekran oporowy każdy rysik będzie z nim działał (http://www.allegro.pl/listing.php/showcat?id=19352&change_view=1&order=p) są nawet za 1zł a:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oskarr

Rozumiem,ale, czy nie będzie się rysować ekran, jak zakupię którykolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja uzywam ołowka i git jest nie rysuje sie ekranik :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ultima
    Rozumiem,ale, czy nie będzie się rysować ekran, jak zakupię którykolwiek?

Raczej wszystkie mają gumowe końcówki wiec nie powinny zostawiać rys na ekranie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oskarr

W porządku, w takim razie dziękuję za chwilę uwagi.:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przestrzegam przed kupowaniem niebrandowych rysików, które smigają po piątce na Allegro. gó*****y plastik, rozlatujący się po tygodniu (mój przestał się blokować przez co ciągle sam się zamyka). Mam porównanie z rysikiem Samsunga do Omnii i to dwa zupełnie inne światy, choć po samych zdjęciach wydawało się, że to to samo. Ten Samsungowy jest wykonany ze znacznie lepszych materiałów..

Niedługo przyjdzie do mnie folia na wyświetlacz pewnej firmy i podzielę się spostrzeżeniami w odpowiednim topic'u.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JFP
    Witam! Czy ma ktos z Was jakiś rysik do GT540? Szukam ale nic ciekawego nie widze...

Mam pewnie nietypowy rysik, wszakże gorąco go polecam. Dostałem kiedyś od zaprzyjaźnionej amerykańskiej firmy, jeszcze przed posiadaniem GT540, taki wydawało się gadżet - elegancki długopis w metalowej obudowie ze wskaźnikiem laserowym po przeciwnym końcu. Jak pokręcić częścią obudowy tego długopisu, to chowa się wkład, a jak pokręcić w drugą stronę, to zamiast wkładu wychodzi rysik. IMO genialne rozwiązanie. Nie wiem gdzie tego szukać, ale myślę, ze jest to na świecie dość powszechny sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kamilo941

Rozwiazanie owego rysika bardzo mnie zaciekawila jesli by ktos znalazl to cudo na jakiejs aukcji prosze o link

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JFP
    Rozwiazanie owego rysika bardzo mnie zaciekawila jesli by ktos znalazl to cudo na jakiejs aukcji prosze o link

Wrzuciłem do googlownicy takie hasło - stylus pen i oto co mi wyszło: stylus pen - Szukaj w Google

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi