Skocz do zawartości
puszek

rysik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bierz tego do ekranów pojemnościowych, bo pewnie droższe i do swifta nie ma sensu brać.

Swypnięte z Blade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra to zawęziłem wybór do:

RYSIK LG KU990/KC910/SGH480/OMNIA AVILA WARSZAWA (1606107292) - Aukcje internetowe Allegro i

RYSIK SONY ERICSSON SATIO inne 2 KOLORY [TM] (1611668032) - Aukcje internetowe Allegro

z czego bardziej skłaniam się ku pierwszemu. Szkoda, że żaden ze sprzedawców nie pokusił się o napisanie wymiarów ale podjadę zobaczę i może się skuszę. Jeszcze mam pytanie, czy jest szansa, że ten rysik porysuje wyświetlacz? Nie mam na nim folii a jeszcze przynajmniej rok telefon musi mi posłużyć. Może ktoś miał podobny i orientuje się czy z czasem zatrzask na który jest "skuwka" się nie wyrabia do tego stopnia, żeby rysik sam wypadł i się znowu posiał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pastel

Ciekawi mnie jedna sprawa odnośnie tego futerału/kabury co wrzucił Dann82.

Tutaj jeszcze jeden z nieco innym umieszczeniem magnesu: ETUI VERIN PRESTIGE DEDYKOWANE LG GT540 +FOLIA RED (1607786365) - Aukcje internetowe Allegro

Co mnie zaciekawiło to to, czy przypadkiem ten magnes nie wpływa negatywnie na zasięg sieci lub Wi-Fi oraz czy fakt, że jest on tak blisko ekranu nie wpływa na niego jakoś.

Wiem, że przy niektórych ekranach nie można umieszczać magnesów, ale jak ta sprawa wygląda z dotykowcami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zippa

Ja używam jako rysik mój zmodyfikowany długopis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja ołówek ;) Ładnie go obrobiłem i jest o wiele przyjemniejszy niż jakiś plastik :DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sholva

Rysik do GT540 ao.o To całkowicie zbędny gadżet. Swift bez rysika obsługuję się bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi