Skocz do zawartości
rammiro

Pierwsza Polska recenzja HTC Magic

Rekomendowane odpowiedzi

rammiro

htc-magic-recenzja.jpg

Zapraszamy do przeczytania pierwszej w Polsce i recenzji telefonu HTC Magic z systemem Android pochodzącego od polskiego operatora Orange. Artykuł bogaty jest w szczegółowe zdjęcia Magic’a oraz jego porównanie z takimi telefonami jak np. Sony Ericsson Xperia X1, Sony Ericsson Paris. Oczywiście nie zabraknie porównania. "Era G1 vs Magic". Recenzja jest zapewne najbardziej szczegółowa z obecnych na świecie i długo taką pozostanie – 30.000 znaków ;)

Recenzja dostępna jest tutaj:

Recenzja HTC Magic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę przyznać, że przeczytałem kawał świetnej recenzji. Fachowa robota :padam:

Czyta się świetnie, dużo konkretnych zdjęć, screenów i tekst miły do czytania. :cwaniak: W sam raz do porannej kawki. a;)

Pozdrawiam :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    relim

Super lektura. Polecam Wszystkim !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irhabi
    Muszę przyznać, że przeczytałem kawał świetnej recenzji. Fachowa robota :padam:

Czyta się świetnie, dużo konkretnych zdjęć, screenów i tekst miły do czytania. :cwaniak: W sam raz do porannej kawki. a;)

Pozdrawiam :ok:

Jeśli chodzi o te zdjęcia, to trochę słabo zostały rozplanowane, bo najpierw jest tekst, a później masa zdjęć, które nie wiadomo czego się tyczą tak naprawdę.

Zdjęcia powinny być wplecione w tekst, tak żeby do "każdego" był jakiś opis.

Poza tym całej recenzji jeszcze nie miałem czasu przeczytać więc się nie wypowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Genialna recenzja !!! :D Dawno nie czytałem tak wspaniałej i szczegółowej recenzji! a;) Pozdrawiam i życzę powodzenia w pisaniu dalszych... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Co więcej w instrukcji obsługi nie ma mowy o żadnej diodzie z lewej strony głośniczka, jednak element który jest tam umieszczony do złudzenia przypomina diodę (lub nią prawdopodobnie jest).

Może dioda światłoczuła regulująca jasność ekranu?

A co do recenzji - naprawdę świetna, przede wszystkim ze względu na objętość. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    si3wc4

Recenzja naprawdę na wysokim poziomie. Chyba jedna z lepszych jakie dotąd czytałem n/t jakiegokolwiek telefonu.

Zauważyłem takiego małego bug'a. Mianowicie we wstępie, "HTC Magic - specyfikacja" odsyła do Samsunga I-7500 Galaxy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rammiro
    Może dioda światłoczuła regulująca jasność ekranu?

Właśnie zakrywałem i odkrywałem ten element i nie było żadnego efektu.

Zauważyłem takiego małego bug'a. Mianowicie we wstępie, "HTC Magic - specyfikacja" odsyła do Samsunga I-7500 Galaxy.

Już poprawione.

Jeśli chodzi o te zdjęcia, to trochę słabo zostały rozplanowane, bo najpierw jest tekst, a później masa zdjęć, które nie wiadomo czego się tyczą tak naprawdę.

Zdjęcia powinny być wplecione w tekst, tak żeby do "każdego" był jakiś opis.

Spróbujemy jeszcze coś pozmieniać. a8) Jak widać wszystko było wrzucane koło 4 aby na rano wszytko było gotowe...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Jeżeli ta druga dioda byłaby czujnikiem natężenia światła to w ustawieniach powinna być opcja automatycznej regulacji podświetlenia ekranu tak jak to jest w Hero. Nic o tym w recencji nie ma więc pewnie takiej opcji też nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rammiro
    Jeżeli ta druga dioda byłaby czujnikiem natężenia światła to w ustawieniach powinna być opcja automatycznej regulacji podświetlenia ekranu tak jak to jest w Hero. Nic o tym w recencji nie ma więc pewnie takiej opcji też nie ma.

Dokładnie tak - opcje wyświetlacza są identyczne jak w G1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi