Skocz do zawartości
rammiro

Pierwsza Polska recenzja HTC Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Polska jako przymitonik pisze się z małej litery....

Recenzja fajna, szkoda że magic czarny .... :P Ja go mialem jeszcze przed Orange :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zezol

@rammiro, co zrobiłeś ze zdjęciami? Są rozpikselowane (tak to nazwę) i krawędzie na zdjęciach, jak i zdjęcia ogólnie wyglądają tragicznie a:x.

Widzę po odbiciu na Magic'u, że masz Sony H5 (o ile się nie mylę) jak ja. Więc to nie wina aparatu, tylko coś musiałeś zrobić nie tak przy zmniejszaniu zdjęć lub dodawaniu znaku wodnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rammiro

Aparat dobry, jednak troszkę zdjęcia niszczy program PhotoWatermark Professional 7, który zarówno je przeskalował z 8MPx i dodał znak wodny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Recenzja super, rozbudowana i dobrze napisana :)

Mam natomiast 2 małe pytanka:

1. Czy przyciski pod wyświetlaczem wykonane są z metalu, czy po prostu są plastikowe i pomalowane na srebrny kolor?

2. Czy wyświetlacz jest szklany, czy też plastikowy?

Z góry dziękuję za odpowiedź i proponuję dołączyć odpowiedzi na te pytania do recenzji - na pewno wiele osób też to zastanawia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

brakuje info:

jakosc rozmow, jakosc muzyki,jakos odtwarzanych filmow, test ms exchange (jak z wspolpraca), czy akcelerometr pracuje we wszystkich kierunkach przy obracaniu ekranu? dodal bym cos z brandzie orange, czy dodali cos od siebie (tapety,orange world)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Phlox

Porównanie z iPhonem, który póki co jest najbardziej zaawansowanym telefonem na rynku (soft i sprzęt) też by się przydało. Recenzja zdecydowanie lepsza od tej pierwszej, całkiem dobra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Recenzja super, rozbudowana i dobrze napisana :)

Mam natomiast 2 małe pytanka:

1. Czy przyciski pod wyświetlaczem wykonane są z metalu, czy po prostu są plastikowe i pomalowane na srebrny kolor?

2. Czy wyświetlacz jest szklany, czy też plastikowy?

Z góry dziękuję za odpowiedź i proponuję dołączyć odpowiedzi na te pytania do recenzji - na pewno wiele osób też to zastanawia :)

Wyświetlacz jest z plastiku, a przyciski pod....wyglądają jak metalowe, ale raczej też są plastikowe.

Mimo to telefon robi niesamowicie pozytywne wrażenie na żywo, zdjęcia to mało :muqq:

W modelu, który mam w ręku, nie ma folijki na wyświetlaczu, dzięki temu ekran wygląda dużo lepiej niż w moim G1.

Chyba zaraz w G1 ściągam folię :muqq:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Porównanie z iPhonem, który póki co jest najbardziej zaawansowanym telefonem na rynku (soft i sprzęt) też by się przydało.

tutaj to ktoś chyba Ci nakłamał :)

brak:

hsdpa 7,2

hsupa

wielozadaniowości

kompasu

klawiatury sprzętowej :DD

funkcji modemu

funkcji pendrive'a

kopiuj/wklej

radio

ograniczenia bt, mms, smsow, zapisywania zalacznikow,odtwarzania plikow

nawigacji

raportu doreczenia

slotu karty pamieci

wybieranie glosowe?

wymiennej baterii :DDD

prawie 12 mpix aparatu :rotfl:

flasha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Phlox
    Porównanie z iPhonem, który póki co jest najbardziej zaawansowanym telefonem na rynku (soft i sprzęt) też by się przydało.

tutaj to ktoś chyba Ci nakłamał :)

brak:

hsdpa 7,2

hsupa

wielozadaniowości

kompasu

klawiatury sprzętowej :DD

funkcji modemu

funkcji pendrive'a

kopiuj/wklej

radio

ograniczenia bt, mms, smsow, zapisywania zalacznikow,odtwarzania plikow

nawigacji

raportu doreczenia

slotu karty pamieci

wybieranie glosowe?

wymiennej baterii :DDD

prawie 12 mpix aparatu :rotfl:

flasha

Nikt mi nie nakłamał. Osobiście bardzo nie lubię marki apple i jej marketingu(zatem nigdy nie stanę się właścicielem iphone'a), ale przyznać trzeba, że telefon im się udał(a nie robić wokół niego aurę telefonu najgorszego na świecie). Część ograniczeń można zdjąć aplikacjami(których jest znacznie więcej niż na G1), a jeszcze więcej złamaniem telefonu, które jest dziecinnie proste i trwa 15 minut. Klawiatura sprzętowa nie jest i nie będzie nigdy standardem, więc kiepski argument(chociaż od G1 dla mnie jest ;) a z kompasu skorzystałem raz w życiu(głównie się nim chwaliłem) Nie wiem o co chodzi z tym brakiem wielozadaniowości. Jeśli chodzi multimedialność to G1 raczej lepszej jakości dźwięku nie ma, a i divixów nie odtwarza. Jeśli chodzi o gry to radzę spojrzeć na to jak wyglądają np. Simsy 3:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dwie małe uwagi: nie

tylnia

tylko

tylna

i na stronie 9 w ostatnim akapicie jest:

Era G1 pod wyświetlaczem kryje pięciowierszową klawiaturę QWERTY, która jednak nigdy nie zastąpi tej ekranowej.

myślę że autor miał zamiar napisać:

Era G1 pod wyświetlaczem kryje pięciowierszową klawiaturę QWERTY, której jednak nigdy nie zastąpi ekranowa.

a poza tym recenzja świetna :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi