Skocz do zawartości
ProCurator

Samsung Galaxy SIII - Oficjalnie zaprezentowany!

Rekomendowane odpowiedzi

exizu
    Napisano (edytowane)
    Jak myślicie, kiedy mniej więcej pojawi się u nas w sprzedaży w którejś sieci?

29 maja jest europejska premiera więc u operatorów bedzie pewnie w czerwcu

Edytowane przez exizu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny dobry Android. Kolejny typowy Samsung. Kolejny plastik z tyłu. Kolejny Pentile. Kolejny Exynos. Kolejny powyżej 4.5 cala ekran.

Telefon godny polecenia. Efektu WoW nie ma i też nie rozumiem, dlaczego firma zwlekała i nie pokazała go w Barcelonie (może dogadali się z HTC, by nie robić sobie na złość flagowcami).

Nie zgadzam się ze stwierdzeniem: "To uzupełnienie oferty a nie następca S2."

Skoro w nazwie nie ma S2+ a ma S3 to jest to następca. A pisane w obu tematach głupoty zostawcie dla siebie. Telefon wg mnie ma dziwny dizajn aczkolwiek o wiele ładniejszy jest niż ten czarny plastykowy klocek zwany S2 z jakimś brzuszkiem nie wiadomo po co.

Telefon kobiecy? Wg mnie bardziej biznesowy. Biznesmeni nie zawsze noszą pokraki jak BB i że to musi wyglądać kwadratowo i jakoś dystyngowanie. Trzeba być także postępowym. Absolutnie cieszy fakt paru bajerów jak duża pamięć + SD, BT 4, GPS+GLONASS oraz softwerowe cacka jak SVOICE sterowanie głosem czy dzwonienie pod pisany w sms numer np.

Tak, będąc fanem HTC a nawet i fanbojem, byłbym w stanie kupić ten telefon. Podoba mi się. Ale tylko w ciemnej wersji. A skoro materiał mimo, że plastikowy ma się (w końcu) nie zarysowywać... to bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liczyłem jednak na dużo lepszy aparat,ma trochę bajeru ale ...

Jakoś nie było tego szału co miałem przy galaxy 2 - jestem przekonany że go nie kupię.

Wyjdzie niedługo ciekawy konkurent dla Galaxy 3 --- Sony Xperia GX - LT29i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Netman

Hah, czytając poprzedni wątek dobrze się się uśmiałem

Bez urazy, 80% osób to 'nie znam się, ale się wypowiem'

Było trzeba najpierw obejrzeć prezentację, a później się wypowiadać ;)

Cieszy mnie fakt, że nie dali crapowate 12MP, a za to aparat 8MP, który NIE jest taki sam jak w sgs2

Obiektyw jest jaśniejszy i prawdopodobnie ma większą matrycę, do tego jest znacznie szybszy i bez shooter lagu ;)

Do tego masa nowych rozwiązań softwareowych

Eye contact może być genialne :ok:

Direct call, s-beam

No i oczywiście wireless charger miło zaskoczył

Jak na pierwszą wersje softu, jest baaaaaaardzo responsywny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    diodaq

A ja wymienie swojego sgs2 na nowy model. Ma wszystko czego potrzebuje (duzy ekran hd, sporo nowinek w sofcie, wydajny) i po dluzszym przyjzeniu sie fotkom i filmikom na yt stwierdzilem, ze jest calkiem ladny. A akurat to czy ma Mali400 czy nie to mnie najmniej interesuje, w gry i tak nie gram.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojo
    No i wygląda, że to ma zwykłe mali 400 albo jeszcze nie zaktualizowali..

Samsung I9300 Galaxy S III - Full phone specifications

W ogólę jest sporo błedów na tej stronie... ponoć TW jest 5.0 a nie 4.0 jak piszą...

gdzies natrafiłem na info o nagrywaniu filmów w 60fps ale pewnie to jakas bzdura

a co do GPU to obstawiam że nie ma Mali ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyżby użytkownicy Galaxy S 3 dostali od razu od Dropbox'a 50 GB :D? Bez żadnych opłat ? [Dropbox (50 GB storage)]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x