Skocz do zawartości
ProCurator

Samsung Galaxy SIII - Oficjalnie zaprezentowany!

Rekomendowane odpowiedzi

vangoor

Za dużo miejsca pomiędzy ekranem a przyciskami, zalatuje serią Wave no i nie widzę powodu,dla którego miałbym go kupic. Jednak wolę HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Netman
    Napisano (edytowane)

Wolfson DAC!

Samsung poszedł po rozum do głowy :ok:

Edytowane przez Netman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ładowanie bezprzewodowe brzmi zachęcająco :) A po za tym mi się podoba w nim ekran, a z software poczekam, aż pojawi się jakaś recenzja, bo gadacie, że touchwiz jest ładniejszy, a widzieliście tylko pulpit główny i app drawer ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roobi

Nie ukrywam, że bardzo mi się ten telefon podoba. Nie rozumiem dlaczego jest tyle złych opini o dizajnie S3-ki, bo moim zdaniem to SGS2 wyglądał jak Avila czyli tandetnie, a tu już jest coś świeżego, ładniejszego, mniej tandetnego.

Trzebaby zacząć składać kasę na niego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    R2!

Ja również jestem zadowolony, myślę że każdy z nas liczył na lepszy design (większe boom) ale i tak jest dobrze. Osobiście patrząc na fotki i filmiki mi się podoba. Wymienię swojego SGS2 bez zastanowienia. W UK pewnie już 30 maja będzie dostępny więc trzeba już zbierać hajs :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    falcor

A nie wydaje wam się troche za duży? Już sgs2 jest wielki i troche narzekam na niego. Design mi się podoba i nowinki softwarowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojo
    A nie wydaje wam się troche za duży? Już sgs2 jest wielki i troche narzekam na niego. Design mi się podoba i nowinki softwarowe.

Tak samo myslałem mając wpierw sgs2 a potem kupujac note... potem sie okazalo ze note jest zdecydowanie wygodniejszy do internetu jak i roznych aplikacji :) (choc troche za szeroki przez co niewygodnie sie go trzyma w ręku) i w tym przypadku myslę że 4,8" bedzie złotym środkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Andi25
    @falcor

Na konferencji przewinęły się słowa że telefon jest niedużo większy od S2 ponieważ ramka została zmniejszona. Na jakiejś stronie wyczytałem ża jest dłuższy od S2 o 6mm i szerszy o 1mm.

Według tego co ja czytałem (engadget.com) Galaxy S III jest o około 11mm wyższy i 4mm szerszy od S II

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojo

sgs 2 125,30 x 66,10 x 8,49 mm

sgs 3 136.6 x 70.6 x 8.6 mm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9A4172

Było trzeba najpierw obejrzeć prezentację, a później się wypowiadać ;)

Cieszy mnie fakt, że nie dali crapowate 12MP, a za to aparat 8MP, który NIE jest taki sam jak w sgs2

Obiektyw jest jaśniejszy i prawdopodobnie ma większą matrycę, do tego jest znacznie szybszy i bez shooter lagu ;)

Z aparatem się zobaczy - może będzie wreszcie dobry jak jest w i4S.

Co do ogólnego telefonu to jest to co najwyżej wersja "plus", a nie SGS III, no chyba że przyjmie się model wydawniczy np. od Mozilli, gdzie każdy Firefox już ma numerek w górę, a zmiany mizerne. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x