Skocz do zawartości
ke_be

Pasta do usuwania rys z wyświetlacza

Rekomendowane odpowiedzi

wizu

Nie radziłbym. To, czego dotykasz paluchem (i to co masz porysowane), nie jest osłoną na wyświetlacz (jak to jest w przypadku telefonów bez dotykowego ekranu), którą możesz wypolerować/zetrzeć. Jest do digitizer, czyli po prostu ekran dotykowy. Nie wiem, czy w ogóle można tutaj zetrzeć choćby cienką warstwę, a tą pastą możesz się zagalopować ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ke_be

Nawet jeśli są to małe (nie głębokie) ryski które widać na czarnym tle/wygaszonym ekranie?

Jeśli nie pasta to da się jakoś inaczej pozbyć tych rysek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shd

Ja tez sie nabawilem rysy... zamowilem paste... ale jakos mi sie nie spieszy z jej usunieciem... jakos juz do niej przywyklem - najwiekszy bol jest przez pierwszy tydzien :D Tez czytalem ze moze byc roznie po polerce, niektorzy twierdza ze nic sie zlego nie stanie, inni ze moze sie zrobic w danym miejscu czulszy wyswietlacz dotykowy, albo ze w ogole nie bedzie zaskakiwal... nikt natomiast chyba nie robil tego, wiec nie wiadomo jak to sie ma w praktyce :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś pół roku temu kupiłem podobną paste na allegro, dałem za nią 15 zł a po użyciu na mojej mp4 nie zauważylem żadnej różnicy mimo, że polerowałem kilka razy ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shd

O ! mam pomysla - mam w domu htc wizarda w szafce jest porysowany juz wyswietlacz ostro :) zastosuje na nim paste polerska i wrzuce pokaz fotek i opis sprawnosci tel przed i po :) jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rzabcio

A nie taniej użyć banana?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja panikowałem, że mam zrysowany ekranik dopóki nie odkryłem, że od nowości mam idealnie naklejoną folię, o której obecności wczesniej nie wiedziałem :D teraz jestem dumny z każdej kolejnej rysy wiedząc, że to tylko folia :D

Wiem, że pewnie jesteście bardziej spostrzegawczy ode mnie, ale mimo wsyztsko sprawdzćie czy tak owej nie macie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kamil

shd, tylko że Wizard ma wyświetlacz w innej technologii. Jeżeli jest tak jak pisze wizu, to taki test nic nam nie da (w sensie że nie będziemy wiedzieli czy coś się może stać dotykowi)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi