Skocz do zawartości
ke_be

Pasta do usuwania rys z wyświetlacza

Rekomendowane odpowiedzi

nofink
    a czy od paznokci (nie w moim przypadku) można porysować ekran, tak z ciekawości pytam?

nie.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folia nie przeszkadza poza tym folia nie jest podatna na zarysowania przynajmniej ta co mam na psp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak ? Zastosował ktoś z Was może już tę polerke ?

Dziś mój telefon miał kontak z opakowaniem od Tic-Tak'ów a:P i powstały na nim 2 rysy ;] Tak się właśnie zastanawiam co z tym fantem zrobić ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Suchy

Kupić pokrowiec, folia to syf. A o rysach postaraj się zapomnieć, wątpię byś coś podziałał polerką na digitizerze ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Nie używajcie tej pasty na tym wyświetlaczu !

Jedyne co przez to osiągniecie to warstwa górna do wymiany. Nikt jeszcze nie sprawdził czy to co ma ten tel to szkło czy jakiś stop szkła z plastikiem, ale na 100% nie jest to taki słaby i beznadziejny plastik jak w telefonach typu 3310, gdzie ta pasta dawała radę. Tak więc jeszcze raz - nie uzywać tej pasty, bo sobie wyświetlacz popsujecie !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kaluza

Do usuwania rys na starym asusie p750 używałem pianki do usuwania rys z plastiku (10zł praktycznie w każdym komputerowym) efekty niesamowite :)) a z wyświetlaczem było wszystko dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Tylko, że Spica nie ma wyświetlacza z plastiku...

Jakby to był plastik to po 4 miesiącach miałbym jakąś rysę, a wyświetlacz wygląda jak nowy (od pierwszego dnia nie mam żadnej folii)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyświetlacza po prostu nie da sie zarysować, można go jedynie stłuc. Przynajmniej tak było w moim wypadku :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wyświetlacza po prostu nie da sie zarysować, można go jedynie stłuc. Przynajmniej tak było w moim wypadku :P

ja robiłem scratch test na swoim egzemplarzu :D telefon naprawde ciężko zarysować, dopiero cyrkiel z mooocnym naciskiem zrobił malutką widzoczna pod odpowiednim kątem ryske

wystarczy jakis pokrowiec i bez szans na rysy przy normalnym użytkowaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja niedawno nabawiłem się ryski która może nie jest uciążliwa podczas normalnej obsługi ale mam obawy, że powstaną nowe. Kupiłem tanią folie z allegro Blue Star ale po nałożeniu ryska była dalej widoczna. Obniżenia czułości ekranu wielkiego nie stwierdziłem ale pod folię dostało się kilka mikro paproszków pod którymi powstały pęcherzyki powietrza dlatego szybko się z nią pożegnałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi