Skocz do zawartości
lars79

Problemy z Arc/Arc S po aktualizacji do ICS - TEMAT ZBIORCZY

Rekomendowane odpowiedzi

lars79
    Napisano (edytowane)

Witajcie, jakiś czas temu wgrałem ICS na mojego Arc S wszystko śmiga OK ale zauważyłem jedna dziwną rzecz - często (25%) przy odblokowywaniu telefonu - jak nacisnę domek aby podświetlił się wyświetlacz i pojawił ekran odblokowywania przez jakieś max 0,5 sekundy widzę w lewym górnym rogu pomarańczowy trójkąt z wykrzyknikiem a po prawej brak zasięgu zaraz potem wszystko wraca do normy, jak na razie nikt nie zgłaszał mi że jestem niedostępny więc chyba telefon nie gubi zasięgu. Miał może ktoś z Was taką przypadłość?

<RadkoR> Wydzielam ten temat, jako temat zbiorczy odnośnie problemów po aktualizacji do ICS. Każdy osobny temat będzie przenoszony do kosza.

Edytowane przez RadkoR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tak mam regularnie i na CM9 i na ICS i na Stocku ale to chyba dlatego że większość czasu spędzam na wsi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie nie ma takich problemów // ICS nordycki stock

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Telefon mam w sieci orange i po zaktualizowaniu go do ICS przez PC Companion zaczęły się pojawiać problemy z włączeniem opcji przesyłu danych. Przez to nie mam obecnie możliwości przeglądania internetu innym sposobem niż wifi. Tej opcji po prostu nie wykrywa gdy ją włączam. Miał już ktoś takie problemy jak ja ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lars79

Problem rozwiązany metodą siłową :) przez PCC i opcję napraw postawiłem nowy system.

Teraz wszystko śmiga OK.

Powodem mogło być to że podczas flashowania softem z forum ICS CE1 flashtool miał problemy z zakończeniem instalowania softu a dokładnie zakończył na komendzie "device disconnected" i tak zawisł, po odpięciu o dziwo telefon się normalnie uruchomił i działał w 99% (minus powyższe) OK.

Tak więc jeśli ktoś będzie miał podobne problemy podczas flashowania i pojawi się potem problem ze znikającym zasięgiem postawienie systemu przez PCC i opcję napraw powinno rozwiązać problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Pisałem wcześniej na ogólnym, ale temat trafił do kosza, więc zamieszczam temat jeszcze raz w tym dziale, bo szukam szukam i znaleźć nie moge rozwiązania, a słyszałem że jest jakiś 'myk' do kamery po aktualizacji do ICS'a. No więc tak sie przedstawia mój problem:

Dostałem niedawno temu w łapki Xperie Arc S, no i po 3 godzinkach zabawy naszło mnie na zrobienie aktualizacji do ICS'a. Po pomyślnie skończonej aktualizacji zacząłem dalszą zabawe ze smartfonem, ale już nie było tak przyjemnie jak wcześniej...

No więc system jakby zwolnił, np. po wybraniu z dolnego paska ikonki 'telefon' troche sobie musze poczekać, a na GB odrazu pojawiała się światłość...

Też zauważyłem klatkowanie w GTA3, ale nie uruchamiałem GTA na GB, więc nie mam porównania. Usunąłem też katalog audio, bo ponoć gra przyśpiesza po takim zabiegu, ale nie było żadnej różnicy.

Ale największy ból sprawiła mi kamera... Strasznie klatkuje, tragedia...

I tu Was prosze o pomoc. Słyszałem że problem z klatkowaniem kamery da sie jakoś załatwić, prawda to ? Jeżeli tak, to w jaki sposób?

I czy to spowolnienie telefonu to normalne przy ICS, czy to tylko moja wyobraźnia że telefon muli ?

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mtsz15

To I ja przedstawię swój problem. Mimo, że pliki muzyczne są na karcie, odtwarzacz ich nie widzi. Jak temu zaradzić, przywrócilem nawet ustawienia fabryczne, nie mówiąc o nowym wklejeniu plików. Dość ważne jak dla mnie, bo zazwyczaj muzyki z telefonu słuchałem codziennie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uciu56

Witam wszystkich serdecznie.

[email protected] spróbuj tak: ustawienia -> zabezpieczenia -> zaznacz "Nieznane źródła" U mnie to pomogło, i teraz odtwarzacz i system "widzi" wszystkie pliki audio i wideo na karcie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mtsz15

Przywrócenie danych fabrycznych i reebot + post ucia56 i działa. dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po zainstalowaniu ics część gier przestała mi działać. Miedzy innymi osmos, dead space oraz shadowgun. Macie podobny problem? Czy tak jest tylko u mnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi