Skocz do zawartości
piorut

Jaki uchwyt samochodowy do SGT?

Rekomendowane odpowiedzi

piorut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SGT na szybę? czym ty jeździsz? SGT zabiera dość dużo szyby (mowa o normalnych osobowych autach)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wprawdzie Ci nie doradzę, ale sam jestem na kupnie uchwytu i osobiście bardziej jestem nastawiony na ten ostatni, ze względu że łapki trzymające taba są pokryte taką chyba gumą a to już coś, bo w te inne nie wstrząsowe uchwyty za 40 zł jakoś nie wierzę :DDD zresztą miałem już parę smartfonów i do każdego miałem uchwyt i jakoś na wstrząsy nie narzekałem, co najwyżej na ładowarki ;)

Aha ja na pewno go na szybę nie przykleję :E raczej zamocuję do półeczki nad radiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piorut

Panowie, chwilowo odpuściłem, korzystałem ze starego urządzenia. Jeżdżę Polo lub Cinquecento (tam siedzi się jak w ciężarówce, szyba pionowa, ale to półsamochód). Jeśli nie na szybę (rzeczywiście rozmiar i drgania) to musiałbym nakleić na deskę rozdzielczą chyba? Czy jest lepsze rozwiązanie (są uchwyty na kratki wentylacyjne - ale wtedy znowu w zimie ciepłe powietrze ma wiać na tablet, to chyba niewskazane)? Gdzie umieszczacie i co polecacie względnie taniego?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem ten uchwyt za śmieszne pieniądze, uchwyt był nowy i jest po prostu rewelacyjny :), naprawdę nie spodziewałem się tego za takie pieniądze. Jak widzisz obracanie w każdym kierunku a nawet można zmienić delikatnie kąt poziomu, oraz mamy tu system push czyli przyciski a nie jakieś nakrętki czy motylki.

Sprzedający miał tylko jeden a szkoda bo można było tym pohandlować za wyższą kasę ;)

Uchwyt DEDYKOWANY SAMSUNG P1000 GALAXY TAB FV23% (2334401075) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też go kupiłem 4 dni temu, osobiście polecam, najlepszy produkt to oryginalny produkt :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używa ktoś uchwytu na kratkę? Zastanawiam się, czy to nie za duży ciężar jak na taki montaż...

No i chętnie zobaczył bym jakieś fotki prezentujące wasze montaże :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up, zależy jakie masz mocowanie kratki: jak masz te kratki wyciągne to bym odradzał wkładanie tam dość ciężkiego SGT.

Jeśli nie masz go gdzie dać to polecam podkładkę gecko [entagrama- na niej tab i nie tylko trzyma się bez dodatkowej pomocy (koszt ok 20zł)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @up, zależy jakie masz mocowanie kratki: jak masz te kratki wyciągne to bym odradzał wkładanie tam dość ciężkiego SGT.

Jeśli nie masz go gdzie dać to polecam podkładkę gecko [entagrama- na niej tab i nie tylko trzyma się bez dodatkowej pomocy (koszt ok 20zł)

U mnie Gecko niestety odpada - wszystkiemu winny jest jakiś specyfik, którym czyściłem plastiki. Od tego czasu nie cholery to się trzymać nie chce :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi