Skocz do zawartości
xzxzxy

Chrome, czy jakaś inna przeglądarka?

Rekomendowane odpowiedzi

xzxzxy
    Napisano (edytowane)

Czy komuś z Was na ICS działa Google Chrome? Obojętne mi jest, jaka to będzie wersja, byleby posiadała "interfejs tabletowy" ;) Wychodzi na to, że jedyną działającą na A73 wersją Google Chrome jest beta o numerze "0.16.4301.233".

Zapewne wielu z Was nurtuje to samo pytanie; jaką przeglądarkę wybrać? Widziałem taki temat, tyle że uogólniony dla wszystkich urządzeń opartych na Androidzie, jednak mnie ciekawią Wasze spostrzeżenia, co do działania przeglądarek właśnie na GoCleverze A73 z ICS'em.

Dla mnie oryginalna przeglądarka jest co najmniej denerwująca; strony może i ładują się szybko, interfejs dosyć przyjazny, jednak kilkusekundowe ścinki potrafią rozzłościć :mad:Jakie są Wasze opinie, co do tej oryginalnej, jak i innych przeglądarek?

Zainstalowałem Operę Mini Next z interfejsem zmienionym na tabletowy (CLICK!) i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! Strony wczytują się z dużą prędkością, przewijanie stron działa nawet wtedy, kiedy strona nie została do końca załadowana ;) Tego mi właśnie było trzeba :P

Edytowane przez xzxzxy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    luknew

Hmm po przesiadce na ICS wyraźnie odczuwam spowolnienie właśnie w przeglądarkach stron www. W moim odczuciu strony dużo szybciej się ładowały w romie 2.3.4. Ale na rzecz obsługi zewnętrznego gps nie zrezygnuję z ICS od fatum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    commo

opera mini next + dolphin mini i nic wiecej nie trzeba :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cbm80

Ja uzywam "duzej" Opery Mobile oraz Puffina, obie bardzo szybkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystalem z delfina, ale jak zainstalowalem opere to przezylem szok. Zero scinek i wszystko szybko chodzi w porownaniu do konkurencji. Polecam opere bo jest duzo przed pozostalymi przegladarkami, przynajmniej na ics

Wysłane z mojego GC A73 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Korzystalem z delfina, ale jak zainstalowalem opere to przezylem szok. Zero scinek i wszystko szybko chodzi w porownaniu do konkurencji. Polecam opere bo jest duzo przed pozostalymi przegladarkami, przynajmniej na ics

Wysłane z mojego GC A73 za pomocą Tapatalk

Kazda przegladarka z mala waga korzysta z silnika przegladarki stockowej, Opera ma wlasny (Presto). Najlatwiej to sprawdzic w html5test.com.

Reszta przegladarek to modyfikacje stockowej z dodatkami, ktore "przyspieszaja przegladania". Ja korzystam z gb i na razie nie zmieniam na isc z powodu duzych niedociagniec i lagow.

Tapnieto z Goclever Tab A73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sobie chwale Opere mobile, szybko chodzi i płynnie, dodatkowo odtwarza mi bezproblemowo filmiki na youtube (można przewijać i dawać na cały ekran) czy mecze na meczyki.pl

Póki co na razie nie mam zastrzeżeń:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fan88
    Ja sobie chwale Opere mobile, szybko chodzi i płynnie, dodatkowo odtwarza mi bezproblemowo filmiki na youtube (można przewijać i dawać na cały ekran) czy mecze na meczyki.pl

Póki co na razie nie mam zastrzeżeń:)

Google odpowiadają dużą ilością linkówi. Napisz proszę skąd ściągnąłeś tę wersję Opery mobile,

która tak dobrze chodzi na Twoim tablecie. Jakiej wersji systemu używasz?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uzywalem ISC 1.4 SD od fatuma, teraz mam zainstalowany najnowszy soft od goclevera, jednakze jeszcze go nie testowalem.

Opere sciagalem z marketu. Jak dla mnie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fan88
    Uzywalem ISC 1.4 SD od fatuma, teraz mam zainstalowany najnowszy soft od goclevera, jednakze jeszcze go nie testowalem.

Opere sciagalem z marketu. Jak dla mnie jest ok.

Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi