Skocz do zawartości
glob9

TeacerOVO_ICS 4.0.3_MOD_V2

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm a jak z obsługą lokalizacji opartej o sieć, działa czy nie bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

orientuje sie ktos czemu na tym sofcie w aplikacji "internet" nie ma synchronizacji zakladek? na innym sofcie mialem taka opcje...

Odkrylem'ze vcommunicator nie wyswietla bledow jak to mialo miejsce w oficjalnym sofcie'poza zakladka wyswietlanie' to jestem zadowolony'oby tak dalej, trzymam kciuki!

Edytowane przez gugsons

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kornel

Może ktoś ewidentnie napisać co mu nie pasuje/nie działa w systemie, oraz dać jakieś fotki, film z jego działania?

Własne odczucia co do prędkości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    glob9

Dodano v2 do pierwszego postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziala zakladka wyswietlanie przy v2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fatum

@gugsons

Działa w trybie pionowym lub po przełączeniu wyświetlania togglebarem do tybu normalnego. Cały wątek na ten temat tego softu jest w dziale Goclever A73. To jest dokładnie ten sam soft przystosowany do OVO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fatum ,dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam.

Dzis mi sie rozbila szybka, dzwonilem do panow i przyszlym tygodniu bede wiedzial jaki to bedzie koszt :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @gugsons

Działa w trybie pionowym lub po przełączeniu wyświetlania togglebarem do tybu normalnego. Cały wątek na ten temat tego softu jest w dziale Goclever A73. To jest dokładnie ten sam soft przystosowany do OVO.

A można prosić o link do tego tematu :)

Fatum takie pytanko czy masz może kuchnię żeby upichcić coś swojego i ewentualnie jakieś dodatkowe wskazówki oprócz tych zawartych w tym wątku? I takie pytanko jakiego Windowsa używasz bo mi pod win7 x64 wywalało błędy przy kuchni którą na slatedroid wrzucili do a10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fatum

@copernic_us

To jest dokładnie ten sam soft co wersja 1.3 goclevera http://forum.android.com.pl/f499/gca73-ics-mod-v1-3-26-04-2012-hwv1-oraz-hwv2-161858/ . Po wielkich bojach i testach robionych z @glob9 udało się stworzyć wersję dla ovo (gdyby nie glob9 to bym nawet nie myślał o portowaniu softu na inny sprzęt)

Co do kuchenki to podałeś link do mojego tematu. Jeszcze trochę informacji było w http://forum.android.com.pl/f499/gca73-gingerbread-2-3-7-hwv1-i-hwv2-167699/ (druga strona). Jak będą jakieś pytania to zadawaj w wątku o modyfikacji. Postaram się odpowiedzieć.

Jakie systemy używam?

Windows XP , Arch linux na virtualu (tu robię tak naprawdę 90% modyfikacji) oraz Debian 64bitowy do kompilacji kernela i androida w wersji 2.3.7 już na innym kompie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra to już co nieco więcej wiem. Wrzucę na dniach v2 i dogram swoje pliki które mam teraz u siebie może da się coś sklecić i naprawić np ten bug z wyłączaniem się właściwości wyświetlacza bo z tego co doczytałem to nadal się zdarza (chyba że coś mi umknęło). Co do procka to można go ustawić na 1,2GHz wystarczy mieć kompletną kuchnie od a10, tak samo własny ekran bootowania ;] Jakby co to dam znać czo się wykluło z mojego dłubania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi