Skocz do zawartości
glob9

TeacerOVO_ICS 4.0.3_MOD_V2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to możliwe, żeby pierwsza wersja umieszczonego tu softu uwaliła mi Tracerka?

Wczoraj przeglądałem sobie pocztę aż w pewnym momencie zgasł ekran.

Od tego czasu przy włączaniu pojawia się tylko zamazane i zupełnie nieczytelne logo Android, a po ładowaniu ekran jest czarny, choć delikatnie podświetlony. Pragnąc uprzedzić - nie jest przyciemniony, zamiast obrazu widzę tylko pionowe pasy.

Próbowałem reset, próbowałem też wgrać faktyczny soft metodą ze strony Tracera - nic nie dało.

Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    glob9

Czysty zbieg okoliczności - wgraj oficjalny ics ze strony tracera i na serwis niestety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem wersję v2, na początku było ok ale po pewnym czasie zaczęło mi wyłączać aplikacje (nie FC tylko jakbym wstecz przytrzymał za długo). Dałem reset ustawień w tablecie i w recovery - nie pomogło :(. Jednakże plus jest że po dograniu swoich plików wyświetlacz działa w obu pozycjach (poziom i pion), jest też tryb smart-screen oraz full screen. Nie licząc wyłączania aplikacji jest nieźle, jakby to naprawić to byłoby miodnie. Tak przy okazji wgrałem soft od innego 'krewniaka' naszego OVO i oprócz niedziałającej kamerki (FC pewnie przez sterownik do kamery) to działa rewelacyjnie, bardzo szybko i nie wyłącza aplikacji. Może jest jakiś sposób żeby tą kamerkę naprawić bo wtedy bym na nim został. Market jest odblokowany i działa to jak należy, soft z 17 kwietnia tego roku :) Fatum może coś podpowiesz jak to ruszyć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelpp

czy jest możliwe aby wrzucić same biblioteki/moduły ( z miejscem gdzie wrzucić ) aby działał donge bluetooth usb ...

chciałbym po prostu tylko to dograć do nowego softu OVO....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+1 dla postu poprzednika :) Jeszcze jakby się dało wrzucić stery do kamerki z MOMO to mielibyśmy 1,3 MPix w kamerze (sprawdzone i działa poprawnie na OVO, nie wiem jak na 1.2 to zadziała)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wolus
    Napisano (edytowane)

Nie dawno kupiłem Ovo 1.2 z andkiem 4.0.3 i mam dostęp do marketu jednak zauważyłem ,że nie które apki są dość starawe.. Chociażby FB. Czy po wgraniu tego moda będzie wszystko ok ? I będę miał więcej dostępnych aplikacji i pamięci ram? Jako jaki model będzie się przedstawiać moje OVO bo jak narazie w markecie pisze Unknow Android.

Uwaga! na stronie

http://tablet.tracer.eu/android-403

można zobaczyć upa:

Najnowsza aktualizacja plików systemowych - 15.05.2012.

Lista najważniejszych zmian:

pełna kompatybilność z aplikacjami dostępnymi w Sklepie Play,

szybsze działanie systemu,

domyślne ustawienia strefy czasowej i języka na polski.

Czy to zapewni pełne działanie marketu?

Edytowane przez Wolus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie dawno kupiłem Ovo 1.2 z andkiem 4.0.3 i mam dostęp do marketu jednak zauważyłem ,że nie które apki są dość starawe.. Chociażby FB. Czy po wgraniu tego moda będzie wszystko ok ? I będę miał więcej dostępnych aplikacji i pamięci ram? Jako jaki model będzie się przedstawiać moje OVO bo jak narazie w markecie pisze Unknow Android.

Uwaga! na stronie

Android 4.0.3 | Tracer OVO

można zobaczyć upa:

Najnowsza aktualizacja plików systemowych - 15.05.2012.

Lista najważniejszych zmian:

pełna kompatybilność z aplikacjami dostępnymi w Sklepie Play,

szybsze działanie systemu,

domyślne ustawienia strefy czasowej i języka na polski.

Czy to zapewni pełne działanie marketu?

Aktualiazacja przyspiesza system, likwiduje jakiekolwiek problemy ze Sklepem Play, tablet z nim " widzi " wszystkie aplikacje w sklepie play. Przedstawi się jako Ovo 1.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wolus
    Aktualiazacja przyspiesza system, likwiduje jakiekolwiek problemy ze Sklepem Play, tablet z nim " widzi " wszystkie aplikacje w sklepie play. Przedstawi się jako Ovo 1.2

Mówimy teraz o aktualizacji z strony ovo tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kornel

śmiechu warte że tak tani tablet jak ovo jest wspierany przez producenta lepiej niż wiodące marki.

Dobrze że Tracer się postarał z tym marketem. Dobrze że po prostu o nas myślą po wydaniu 1.2 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi