Skocz do zawartości
glob9

TeacerOVO_ICS 4.0.3_MOD_V2

Rekomendowane odpowiedzi

Wolus

Mam problem. Gdy wprowadzam ovo w tryb aktualizacji livesuit nie wykrywa go ;/ albo się zwiesza. Wszystko jest na pewno dobrze ponieważ na drugim ovo wszystko poszło bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kastor

Zaktualizowałem OVO do nowej wersji i przyznam że jestem miło zaskoczony. Na początek dostajemy miodne bootlogo i animacje Tracera, a w środku... pełen market i wreszcie nasz tablet jest nabywany jako OVO :-)

Zauważyłem też że na wiecie power manager znajduje się przycisk do blutka i gps - zatem pewno jest wspomagane, ale ja kabelek otb będę miał we czwartek to sprawdzę i napisze.

Wysyłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    extol
    czy jest możliwe aby wrzucić same biblioteki/moduły ( z miejscem gdzie wrzucić ) aby działał donge bluetooth usb ...

chciałbym po prostu tylko to dograć do nowego softu OVO....

@Fatum - dałoby się to zrobić w prosty sposób?

...jakby się dało wrzucić stery do kamerki z MOMO to mielibyśmy 1,3 MPix w kamerze...

A kamera nie ma czasem 0.3 Mpx?

...1,3 MPix w kamerze (sprawdzone i działa poprawnie na OVO, nie wiem jak na 1.2 to zadziała)

Komuś się to udało? Na jakim modzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kamera nie ma czasem 0.3 Mpx?

Komuś się to udało? Na jakim modzie?

Kamerka faktycznie ma 0,3 MPix wg producenta i nie wiem jakim prawem to działa, ale działa. Żadnych modyfikacji nie robiłem tylko oryginalny soft od MOMO9c wgrałem i wszystko działało. Fotki w rozdziałce 1280x960 (czy coś takiego), nie wiem jak to Skype by przełknął. Na 100% natomiast nie działa kamerka gdy wgrywałem soft dla kamery 2.0 MPix.

Może dało by się coś z tym zrobić (przeportować) do nowego softu który wrzucił Tracer do siebie na stronkę?

P.S. Fatum jak się nie mylę to na forum xda pojawiły się źródła do platformy allwinner'a. Więcej info tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    afflux

Ja mam jeden problem z tym softem. Postanowiłem go zainstalować ponieważ byłem niezadowolony z nowego ICS-a wypuszczonego przez Tracera.

Wszystko fajnie chodzi, Google Play widzi wszystko, niby OK.

Tylko po wejściu w ustawienia i kliknięciu na "wyświetlacz" pojawia mi się komunikat "Niestety, aplikacja Ustawienia została zatrzymana."

Czy ktoś jeszcze tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    glob9

W pierwszym poście jest wszystko napisane

"Dodano ToggleBar Novo7 Aurora V2 (Dalej występuje problem z wejściem do ustawień wyświetlacza w innym trybie niż normalny. "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pliki z paczki wygrzebałem gdzieś na necie, możliwe że na slatedroid, ale nie pamiętam już dokładnie. Zrobiłem paczkę do wgrania przez kabelek USB. Działa bez zarzutu w każdej wersji softu do OVO, prawdopodobnie będzie też działało z każdym tabletem opartym o A10 (GC A73 np). Mam nadzieję że sie przyda :)

Paczka do pobrania stąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kornel

Przepraszam, jak to wgrać? ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobrać na kompa, rozpakować i uruchomić plik install.bat, oczywiście tryb debugowania musisz mieć włączony w OVO i podpięty kabelek :) Paczka sprawdzona i działa, jeśli byłoby coś nie tak to mam też paczkę do wgrania przez CWM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z góry przepraszam jesli coś nie doczytałem, ale mam pytanie czy to co wstał copernic_us to jest kopletny soft na ovo czy modyfikacja?

Jeśli to modyfikacja to mogę prosić o wykaz zmian pod ovo1. Zależy mi na odblokowaniu BT (jeśli wogóle jest zaimplementowany w ovo1 sprzętowo i z kamery czy faktycznie można zrobić 1.3mpix). Nie mogę się doczekać na soft z wątku ovo-f1. A czy zmienia nam się nazwa sprzętu w markecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi