Skocz do zawartości
glob9

TeacerOVO_ICS 4.0.3_MOD_V2

Rekomendowane odpowiedzi

Kornel
    To jest tylko i wyłącznie modyfikacja naprawiająca ukrywanie statusbara w grach i innych aplikacjach które działają na pełnym ekranie.

Czyli w końcu co ta modyfikacja naprawia?

Ustawienia ekranu czy pasek systemowy bo już sam nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    afflux

Mam taką propozycję dla tych co znają się na rzeczy (tworzenie modów), dzisiaj wgrałem mod od GoClever A73 i wszystko fajnie działa, niestety oprócz akcelerometru i przycisku "wstecz".

Pisałem do autora modu Fatum (dzięki za pomoc i cierpliwość) i dowiedziałem się że powinny to naprawić niewielkie zmiany w modzie (przeróbka kilka plików konfiguracji).

Więc może jakby pożyczyć tamten mod i wprowadzić poprawki z akcelerometrem i przyciskiem "wstecz" to mielibyśmy bardzo fajny soft dla OVO, albo na odwrót poprawki z tamtego modu wrzucić do Modu dla OVO?

Lukiqq co ty na to , a może ktoś inny?

Ja niestety nie dam rady, czytałem na forum trochę o "kuchi" do zmian modów ale poległem. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lukiqq
    Mam taką propozycję dla tych co znają się na rzeczy (tworzenie modów), dzisiaj wgrałem mod od GoClever A73 i wszystko fajnie działa, niestety oprócz akcelerometru i przycisku "wstecz".

Pisałem do autora modu Fatum (dzięki za pomoc i cierpliwość) i dowiedziałem się że powinny to naprawić niewielkie zmiany w modzie (przeróbka kilka plików konfiguracji).

Więc może jakby pożyczyć tamten mod i wprowadzić poprawki z akcelerometrem i przyciskiem "wstecz" to mielibyśmy bardzo fajny soft dla OVO, albo na odwrót poprawki z tamtego modu wrzucić do Modu dla OVO?

Lukiqq co ty na to , a może ktoś inny?

Ja niestety nie dam rady, czytałem na forum trochę o "kuchi" do zmian modów ale poległem. :E

Testowałem ten soft, od wersji hw.2. Nie działa to o czym piszesz, żeby działało są wymagane dwie zmiany, edycja layoutu przycisków w systemie oraz podmiana pliku sensorów. Proste, ale nie warto bo...ten soft w niczym nie jest lepszy od naszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    afflux
    Testowałem ten soft, od wersji hw.2. Nie działa to o czym piszesz, żeby działało są wymagane dwie zmiany, edycja layoutu przycisków w systemie oraz podmiana pliku sensorów. Proste, ale nie warto bo...ten soft w niczym nie jest lepszy od naszego.

Nie znam się ale chyba jest lepszy (ostatnia aktualizacja wątku 11 maj, w A73 30 maj), w sofcie do A73 naprawiono błąd ustawień wyświetlacza (w mod do OVO ten błąd nadal jest), jest full screen w grach i inne mniejsze poprawki.

Zerknij proszę na listę poprawek jaką wprowadzili do A73 od czasu kiedy jest mod do OVO.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czyli w końcu co ta modyfikacja naprawia?

Ustawienia ekranu czy pasek systemowy bo już sam nie wiem?

Jak masz wgrany ten ROM (TeacerOVO_ICS_MOD_V2) to wyraźnie jest podane że

Dodano ToggleBar Novo7 Aurora V2 (Dalej występuje problem z wejściem do ustawień wyświetlacza w innym trybie niż normalny.)
    Plik który wrzuciłem naprawia ww błąd, czyli w ustawienia wyświetlania można wejść w trybie pionowym i poziomym. Można zmieniać tryb działania między Normalnym > Full Screen > Smart Screen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kornel

mi działa przełączanie oraz ustawienia w obu poziomach, dopiero po zmianie z oficjalnego na inny wywalają się ustawienia wyświetlacza, więc wyolbrzymiasz trochę.

---------- Post dołączono o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Jeszcze mam pytanie, czy Wy na tym romie macie problemy z baterią?

Na standardowym było znacznie lepiej. Tutaj procenty idą w mgnieniu oka, a przecież system ma odkręcone taktowanie do 1008mhz.

Jaki governor ma standardowy soft tracera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mi działa przełączanie oraz ustawienia w obu poziomach, dopiero po zmianie z oficjalnego na inny wywalają się ustawienia wyświetlacza, więc wyolbrzymiasz trochę.

:facepalm: Przecież napisałem że chodzi tylko i wyłącznie o rom, który udostępnił Fatum w którym jak zacytowałem jest ten problem. Nie ma tego natomiast w oficjalnym romie od Tracer'a. No ale cóż...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kornel

Nie wypowiadałbym się gdybym na nim nie siedział?

Więc bez fejspalmów mi tu. Jest to co najmniej nie na miejscu, i jest niemiłe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , bedzie wspierany ten soft nadal? Oficjalny to jednak wali rybami ...

Edytowane przez gugsons

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super modzik. Jedyny problem z aplikacjami, ktory mam to crashująca Auto Mapa Beta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi