Skocz do zawartości
asiaz

Problem z połączeniem telefonicznym

Rekomendowane odpowiedzi

asiaz

Witam ,

po wybraniu numeru słyszę 1 sygnał i połączenie zostaje zakończone. Dotyczy to tylko jednego kontaktu w książce, inne wybiera bez problemu.

Próbowałam już kasować kontakt i wprowadzać z klawiatury ale dalej to samo.

Ktoś pomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dubisz

Jak tylko jeden numer, to możliwe, że po drugiej stronie jest coś nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
asiaz

ale z innego telefonu w tym samym momencie się dodzwaniam więc chyba nie w tym problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może nr z którego dzwonisz został zablokowany na docelowym telefonie, niektóre blokady połączeń tak działają a często niechcący można tą opcje włączyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
asiaz

właśnie sprawdziłam w domu - dokładnie tak jak piszesz okazało się, że maluchy przy zabawie dodały numer na blacklist.

do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jestem tutaj nowa i nie wiem czy napisałam w dobrym wątku, ale szukam ratunku już wszędzie, bo w salonie oczywiście nikt nie jest w stanie mi pomóc. Sytuacja wygląda następująco : mam problem z połączeniem się z jednym jedynym numerem, mianowicie chodzi o to iż gdy ja dzwonię do chłopaka a On odbiera połączenie nie słyszy mnie a ja nie słyszę jego, jednak gdy On dzwoni do mnie wszytko jest OK. Byliśmy w salonie, wymienili nam karty sim (nr na abonament) mój chłopak wgrywał do telefonu nowego androida, praktycznie system w telefonie był robiony od podstaw i nadal nic, On również nie ma problemu z połączeniem z innymi nr... O co chodzi? Ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi