Skocz do zawartości
Marcind70

Dotyk na wyświetlaczu działa wybiórczo, tapnięcia są odbierane przez ekran w innych miejscach

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Otóż mój problem jest nastepujący, mój ekran dotykowy źle działa okresowo. Znaczy to tyle, że co jakiś niedługi czas zaczyna wariować, tak że ja coś tapne a tu uruchania sie coś innego. Tak jakby ktoś dotykał mi wyświetlacza w różnych miejscach i utrudniał mi kożystanie które stał się wręcz niemożliwe. Pobrałem jakimś cudem Touch Visualiser, który pokazywał mi że są w róznych momentach, 2 albo nawet trzy palce położone na ekranie, mimo że go wcale nie dotykałem...Ciągle włącza mi się coś czego niechce, lub coś czego zupełnie nie dotykam a widze, że się podświetla jakby ktoś to tapnal i się włącza..Czy ktoś wie czego to wina? Dlaczego tak się dzieje? Co moge z tym zrobić? Czekam na szybko odpowiedź i z góry dziękuję

Edytowane przez Marcind70

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki masz soft? zaktualizuj do austriackiego 2.3.6 jak nie pomoze to raczej tylko serwis czeka..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    goszka
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    do poprawki[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak zaktualizować do tego austriackiego? Zupełnie nie wiem jak to zrobić...Mam 2.3.5...Nie stracę przez to gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh sciagnij inny program do sprawdzenia dotyku sciagnalem ten program i jest do 4 liter.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet jeśli ta aplikacja jest słaba, to przecież i tak widzę co się dzieje jak normalnie korzystam z telefonu....A jak z tym softem? Nie stracę gwarancji, jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak cos to wrocisz na ten stary soft. a co do wgrywania to wystarczy poszukac i wszystko jest tylko trzeba uwaznie czytac i wiedziec co sie robi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeno

Witam.Podłącze się do tematu,bo nic podobnego nie znalazłem.A mianowicie na moim fonie ekran działa prawidłowo tylko brak reakcji na dolne przyciski.Podświetlają się gdy działam na ekranie,natomiast na nich nic się nie dzieje.W czym jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi