Skocz do zawartości
mac0704

Tuner DVB-T USB na nasze tableciki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiedziałem gdzie napisac. Jedynie tu znalazlem tą tematyke. Mam tuner dvbt Cabletech Micro HD URZ0085 i galaxy taba 3 8 calowego. Moze mi ktos napisac czy jest mozliwe ogladanie programow dvbt i jak to zrobic? Przesledzilem caly ten watek i za cholere nie wiem jak to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    taste

Witam, sorka może pisze kiepsko po polsku ale znalazłem odpowiedni program do oglądanie TV na tablecie z usb stick'iem. Jestem posiadaczem Lark free me x4 10.1 i tuner MT 4171 media-tech po zainstalowaniu PADTV HD (na sklep play) program od razu reagował i rozpoznał tuner i bez problemu skanował kanały. VivaDTv też rozpoznaje usb stick tuner ale kiedy rozpocznę skanować kanały pokazuje błąd. Pozdrawiam. :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak udalo Ci sie zeskanowac polskie kanaly? Mi tuner zalapal ale nie mam mozliwosci wybrania naszych czestotliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    taste

Wybierz Rosja bo Polski nie ma na liście. Wielkopolska nadajnik Śrem a wszystkie kanały w tym hd też mam! Tylko hd kanały obraz wolny a dźwięk ok. a reszty super!

Edytowane przez taste

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączam do tematu tablecik na andku 4.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Udało się komuś odpalić tuner omega t900 na chipsecie ITE9135 na andku ICS 4.0.3 wersja jądra 3.0.8+ w tablecie kiano blade city II?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ja odpaliłem tuner Manty DVBTUSB01 na tym chipie w Kiano Intelect 10 3g w apce Pad TV HD antek 4.2.2 jajo 3.4.34

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,czy udało się komuś odpalić ADB 100T od N-ki,jeśli tak to proszę o napisanie jak to zrobić;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołaczam sie do próśb kolegów mam Tuner not only tv i Tablet alcatel one touch pixi7 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom to i ja dołączę się do prośby o wsparcie przy uruchomieniu tunerka na af9015 pod androidem 4.1.1 kernel 3.0.36+ próbowałem już różnych sposobów i co chwila wysypuje błąd :/ ktoś jest w stanie mi pomóc ??

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi