Skocz do zawartości
mac0704

Tuner DVB-T USB na nasze tableciki

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze pytanie przed proba sprobowania z tunerem na tablecie.. a mianowicie

mozecie mi powiedziec o co chodzi? A mianowicie jestem teraz w krakowie i testuje tuner przy pomocy anteny magnetycznej, znajduje mi bardzo duzo kanalow bo 43 ale przy kazdym jest ikonka klodki albo komorki, nie wiem o co chodzi i jak zrobic by działało, bo to że znajduje niestety nie czyni mojego tunera sprawnego bo nic nie mozna tu ogladnac przez to, tak jakby bylo cos zaszyfrowane?

Tak samo sie dzieje przy zaznaczeniu opcji "uzyj numeru LCN"

Uzywam programu dolaczonego do tunera "total media 3.5"

W rodzinnym miescie działa, z megnetyczna i taka zwykla antena telewizyjna wszystko odbiera nalezycie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeszcze pytanie przed proba sprobowania z tunerem na tablecie.. a mianowicie

mozecie mi powiedziec o co chodzi? A mianowicie jestem teraz w krakowie i testuje tuner przy pomocy anteny magnetycznej, znajduje mi bardzo duzo kanalow bo 43 ale przy kazdym jest ikonka klodki albo komorki, nie wiem o co chodzi i jak zrobic by działało, bo to że znajduje niestety nie czyni mojego tunera sprawnego bo nic nie mozna tu ogladnac przez to, tak jakby bylo cos zaszyfrowane?

Tak samo sie dzieje przy zaznaczeniu opcji "uzyj numeru LCN"

Uzywam programu dolaczonego do tunera "total media 3.5"

W rodzinnym miescie działa, z megnetyczna i taka zwykla antena telewizyjna wszystko odbiera nalezycie

Może łapiesz kanały Cyfrowej Telewizji Mobilnej Polsatu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem gdzie to sprawdzic ale może..

jak znajde chwile to wogole zobacze jak w krakowie z dostepem do cyfrowej telewizji..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiec, na jakich tabletach udało się wam to odpalić? (i z jakim modelem tunera) Przymierzam się do zakupu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Watek jest w dziale goclever a73.... a jakie sticki sa obslugiwane napisal Fatum. Czytaj ze zrozumieniem

Wysyłane z mojego A73 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sgj

Tracer OVO 1.2 -> MediaTech MT4161(ITE9135) widziany jako ..... klawiatura /

Nie załadowałem modułów...

Działa na OVO 1.2(rom ze strony tracer), tak więc prawdopodobnie zadziała na wiekszości podobnych klonów z chin.

Swoją drogą dobrze, że czytam ten dział, bo tu się więcej dzieje a wiel;e rzeczy ma zastosowanie w ovo.

Edytowane przez sgj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tasma

Panowie (i Panie jeśli to czytają) !!!!

Tytuł wątku brzmi: Tuner DVB-T USB na nasze tableciki. Miesci mi sie w głowie, że "nasze tableciki" to nie tylko A73, ale żeby pytać o wifi w ovo. I pytasz o to Ty Bartula, czlowiek który korzystał z for dyskusyjnych w czasach kiedy wiekszość obecnych użytkowników tego forum używała pieluch. Wstydz sie i zapytaj w dziale Ovo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wstydzę się, oj wstydzę. :) prosze mi tu wieku nie wypominać;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

A73(Rom_V1.2 + skrypt @fatum + Mediatech MT4161 śmiga bez problemu - może komuś się przyda w wyborze sprzętu.

Dostępny w wielu hipermarketach.

Pozdrawiam

Marek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rafr

Witam

Czy ktos moze napisać jak taki tuner dvb-T pod usb uruchomić na asusie prime?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi