Skocz do zawartości
mohinder

Przejściówka MHL - HDMI - wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem przejściówkę MHL - HDMI. Już na początku trochę byłem zniesmaczony. Jak czytałem opisy przejściówek to wszędzie była informacja, że w przejściówce jest gniazdo microUSB które umozliwia ładowanie telefonu, a nie było informacji że jest konieczność podłączenia ładowarki. okazuje się że aby kożystać z przejściówki trzeba podłączyć ładowarkę bo ona zasila elektronikę przejściówki. Oczywiście ładuje również telefon. Inna sprawa jest taka że gdy oglądamy obraz z telefonu, który jest klonowany to telefon wyraźnie zwalnia. To tyle co mnie troszkę rozczarowało. Obraz wyświetlany jest bardzo ładny, gry i filmy wyglądają bardzo dobrze. Niestety nie posiadam TV 3D i nie moge nic powiedzieć o wyglądzie fotek, gier czy filmów w 3D.

Przejściówke kupiłem na serwisie aukcyjnym za 35zł, nową oryginalnie zapakowaną.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sprite

Czy ta przejściówka jest uniwersalna, czy jest to kabel firmowany przez HTC?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że uniwersalna. Poprostu MHL na HDMI z gniazdem do zasilania i ladowania.

http://www.ebay.pl/itm/280864594228?ssPageName=STRK:null:IT&_trksid=p3984.m1542.l2649

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie działała i robi to znakomicie, wiem bo sam takiej używam. Jakość w porównaniu do SGSII jest genialna, nie mówiąc już o tym że w evo w trybie mhl działa aparat, kamera i wideorozmowy na skype.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fiszu

Witam! Może nie ten dział ale pytanie dotyczy przejściówki.

A więc zakupiłem sobie EVO 3D i tą przejściówkę. Jednak że Evo jeszcze nie doszło chcicałem przetestować ją na HTC sensation znajomego. I tu moje zdziwienie. Na telewizorze czarno. Na telefonie podłączono kabel HDMI uruchom film lub pokaz slajdów. Czy coś takiego.

I teraz pytanie moje. Wchodząc w pokaz lub film nic nie pokazuje się na TV. Czy coś trzeba ustawić? Myślałem że na TV będzie wyświetlanie to co się dzieje na telefonie czyli menu gry itp a nie tylko filmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam! Może nie ten dział ale pytanie dotyczy przejściówki.

A więc zakupiłem sobie EVO 3D i tą przejściówkę. Jednak że Evo jeszcze nie doszło chcicałem przetestować ją na HTC sensation znajomego. I tu moje zdziwienie. Na telewizorze czarno. Na telefonie podłączono kabel HDMI uruchom film lub pokaz slajdów. Czy coś takiego.

I teraz pytanie moje. Wchodząc w pokaz lub film nic nie pokazuje się na TV. Czy coś trzeba ustawić? Myślałem że na TV będzie wyświetlanie to co się dzieje na telefonie czyli menu gry itp a nie tylko filmy.

Normalnie tak jest że wszystko co dzieje się w telefonie jest na tv. Pytanie jest czy podłaczyłes ładowarkę do przejściówki? Elektronika przejściówki potrzebuje zasilania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fiszu

Tak podłączyłem ładowarkę. Sam już nie wiem co jest. Jak dojdzie EVO to napisze co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BOSS2

Obraz na TV z HTC Evo 3D wyświetlany jest w Full HD 1920x1080 czy też z mniejszą rozdzielczością ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1280x720. MHL w tej wersji, w ktorej jest w Evo ma te rozdzielczosc ktora podalem na poczatku posta

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi