Skocz do zawartości
mohinder

Przejściówka MHL - HDMI - wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Yanke-

A wyświetla wam zdjęcia w 3d na tv? Mam telewizor sony, to jakaś kpina że, nie mogę ich wyświetlić.

Zawsze w trybie 3d jest opcja "nad i pod", "symulowane" i "obok siebie" (nie zależnie od tego co jest wyświetlane), a gdy podłącze telefon przez mhl i uruchamiam tryb 3d na telewizorze opcja "obok siebie" znika defacto funkcje "nad i pod" oraz "symulowane" nadal są dostępne, a jak wiecie nasze evo zdięcia zapisuje w formacie "obok siebie". Ktoś już z tym się spotkał?

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bylo problemow na telewizorach i monitorach samsunga z funkcja 3D

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ładny obraz w grach? Nie wiem czy to wina stockowego romu czy tego że nieoryginalny adapter mhl czy po prostu tak musi być ale gry wyglądaja bardzo słabo bo są wyświetlane w rozdzielczości qhd:/ Filmy w odtwarzaczu mxplayer także:/ w stockowym odtwarzaczu odtwarzają się w hd ale nie obsługuje takich formatów jak avi, rmvb.... Do tego jak podłączam telefon pod tv to nagle traci zasięg (o co tu chodzi?) Jak odłączam to odzyskuje. Czego to wina? Jakie inne odtwarzacze przesyłają filmy w rozdzielczości hd? Jest taka możliwość żeby ekran telefonu był wyłączony kiedy jest on na tv? Nie widze sensu żeby był wyświetlany i tu i tu.

Ps. Bateria padla mi migiem chociaz był podlaczony. Zdecydowanie nie polecam tych nieoryginalnych adapterow bo wydaje mi sie ze to tego problem (wzialem najtańszy jaki był na allegro za 40zl z przesylka)

Edytowane przez forceman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam adapter kupiony w sklepie internetowym za 89 zł, nieoryginalny, wszystko śmiga bez najmniejszych problemów.

Gry - super!

Filmy 3D - bez problemu na telewizorze LG

Zdjęcia 3D - super, ten sam TV.

Może kolega który ma problem z telewizorem ma jednak zły adapter? BTW: jak wrażenia na oryginalnym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanke-

Posiadam oryginalny adapter, zakupiony przez allegro za 95 zł z przesyłką. Wszystko działa jak powinno, oprócz 3D. Gry działają dobrze, zwykłe zdjęcia też (trochę głupio wyglądają, wiadomo jakie nasze evo robi zdjęcia), oprócz wszystkiego co jest związana z 3d. Swój problem opisałem parę postów wcześniej więc nie będę spamował.

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli na oryginalnym wcale nie masz przekazu w 3D? Jaki TV?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na oryginalnym Samsunga mam 3D wszedzie, w galerii i w grach. Na stocku

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanke-

TV ma od sonego z serii KDL, próbowałem na 100 sposobów i nadal nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymi

Chciałem sobie kupić adapter. Zdecydowałem się na któryś z tych dwóch ze skłonnością na ten tańszy.

Adapter microUSB do HDMI (MHL) Unitek - Akcesoria - Ceneo lider - Saturion.pl

Adapter MHL do HDMI - LogiLink - Akcesoria - Ceneo lider - Saturion.pl

Chciałbym się dowiedzieć czy może ktoś z was ma któryś z nich i może potwierdzić, że będzie on przesyłał 3d do tv. Gdzieś w jakimś artykule czytałem, że MHL 1.0 nie wspiera 3d no ale tutaj cześć pisała, że działa inni, że nie. Więc nie wiem czy to może była wina tv czy może adaptera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam kabel mhl, niestety zauważyłem że nie ma ładowania baterii.tzn tel pokazuje że ładuje, ale poziom spada. nazwa kabla veoz... Miał ktoś taki przypadek?

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi