Skocz do zawartości
rufus9803

EQ, DSP Pack na zetkę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanko, mianowicie czy to normalne że na stockowym romie nie działają żadne EQ, DSP Packi? Żaden ściągnięty nie działa, wyskakują komunikaty o niezgodności sprzętu, lub podobne. Czy to kwestia softu, czy ten telefon tak ma? Jeśli nie to na jakich romach działają tego typu apki? Czy na Virtuous Sense 2.0 działają? Bo czytałem że to najlepszy rom na zetkę. Bo bez dsp, zetka ze słuchawkami soundmagic pl11 gra gorzej niż spica + dsp ze stockowymi słuchawkami samsunga...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mswol

Moim zdaniem wszystkie eq i syfy tego typu psuja dzwiek , one Ci go nie polepsza , one Ci go tylko i wylacznie znieksztalca. Sciagajac PlayerPro masz mozliwosc eq bodajze.

Wysłane z mojego HTC Desire Z za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Domyślne w Playerze Pro działa, ale po doinstalowaniu DSP Packa do tego programu, muzyka nie jest w ogóle odtwarzana. Ponawiam pytanie: czy to normalne że żadne EQ i DSP Packi nie działają na zetce? A co do samego sensu używania tego typu programów, ja po prostu lubię mocny bass, który z hip-hopie jest bardzo ważny i z którego uzyskaniem mam problem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mswol

Brakuję Ci basu w PL11 ?:D Szczerze podziwiam Twoje ucho , używam je na co dzień i również słucham HH i Reggea i na prawdę jest za dużo basu w tych słuchawkach .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na innych źródłach dźwięku nie, ale na zetce jest go wyjątkowo mało. Wcześniej używałem spicy z oryginalnymi słuchawkami i DSP ustawionym na maksymalne basy i... tam to było uderzenie :P Ponawiam pytanie: czy to

normalne że żadne EQ i DSP Packi nie działają na zetce ?

@mswol mógłbyś wgrać jakieś EQ na swoją zetkę i napisać czy działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mswol
    Napisano (edytowane)

spróbuję , edytuję post jak będę znał efekt :) .

EDIT: http : // chomikuj. pl/Albioza/Android/Music+Player+Pro,525481051.apk

z tego chomika działa , esp działa bardzo dobrze, łatwo można podbić basy, dodam ,że używam http://forum.android.com.pl/f244/19-04-12-ice-cream-sensewich-beta-6-sense-4-0-4-0-3-one-v-152114/ i uważam ,że jest to w tym momencie najlepszy rom na nasze zetki (jeżeli nie jest Ci potrzebna KONIECZNIE kamera ) . Pozdro :) .

Edytowane przez mswol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    robk1

Kiedyś na początku testowałem jakieś playery i eq, i coś działało, tak więc działają, ale nie pamiętam niestety co to było:facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@robk1

Na jakim romie ci to działało?

---------- Post dołączono o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

@mswol

Działa ci też dodatkowo instalowany DSP Pack?

Bo te standardowe eq wbudowane w playera pro też mi działa, tyle że słabo.

---------- Post dołączono o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Działa ci np. to eq?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smartandroidapps.equalizer&hl=pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mswol

DSP Pack może i by działał jakbym miał aktualną wersję PlayeraPro, equalizer działa bezproblemowo .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to czas na zminę romu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi