Skocz do zawartości
youlo

Uchwyt do samochodu WildFire

Rekomendowane odpowiedzi

Key_PL

Cześć,

Sprzedający na aukcji odpisał mi w poniższy sposób:

"Nie ma obaw, plastik z ktorego wykonana jest głowica nie rysuje telefonu gdyż jest odpowiednio miękki. Żaden z klientów nie miał problemów z rysowaniem telefonu a proszę mi wierzyć sprzedałem już sporo uchwytów tego typu".

Jasne, miękki plastik ;-)

Wczoraj podszedłem na stoisku w centrum handlowym do faceta z akcesoriami GSM. Fajnie pogadaliśmy o telefonach, kupiłem przy okazji bardzo fajną kaburę na WF ;-) Zobaczyłem, że są uchwyty tego typu do różnych telefonów, więc pytam czy nie rysuje. Sprzedawca odpowiedział szczerze, że korzystał i szczególnie zaczep rysuje obudowę (cytuję) "jak cholera" :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grubasq

HYMMM a ja mam inny problem dość dziwaczny kiedy obsadzam tel w głowicy samej jest wszytko ok dotyk działa a jak obsadzę głowice w uchwycie dzieją się dziwne rzeczy mianowicie nie zawsze reaguje dotyk właśnie na uchwycie podanej od Marcela miał ktoś taki problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Key_PL

Może coś za mocno dociska mając wpływ na wyświetlacz? Kolego podzielisz się jak z deklarowaną "miękkością" plastiku w tym uchwycie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grubasq

hymmm czy rysuje ? na wysokości zaczepu rzeczywiście jest porysowany niestety zakup chybiony chyba. Bo nawet na drugim zaczepie kiedy głowice obsadzę są kłopoty z dotykiem a kiedy jest w samej głowicy WF działa nie wiem od czego to jest uwarunkowane może tym ze ten plastyk rzeczywiście jest twardy i ma jakieś naprężenia nie wiem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Key_PL

Dziękuję za informację. Znalazłem jeszcze coś takiego na aukcji: Uchwyt Samochodowy HR HTC HD2 LG KP500 iPhone 3G (1319391485) - Aukcje internetowe Allegro

Ciekawy nick sprzedającego. Testowałem to kilka dnie temu w sklepie. Trzyma średnio, nie ma zabezpieczeń przed wysunięciem, ale przynajmniej nie rysuje i ma dość solidną konstrukcję. Na dzień dzisiejszy nie widziałem ciekawszego uchwytu do WF. Jest jeszcze HTC: Sklep z akcesoriami: Pocket PC Vehicle Kit: HTC Wildfire Car Upgrade Kit PDA CU G250 (dla ekranu 3,8-cala): Description można wyrwać za około 100 ale nie wiem jak działa z WF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Key_PL

Widziałem, wygląda fajnie, ale ma chyba podobnie rysujące zaczepy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grubasq

Wczoraj zamierzałem inny uchwyt dedykowany i to samo problemy z dotykiem hymmmm czy ktoś jeszcze z was ma problemy z uchwytem dedykowanym wildfire ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepeq

Key_PL: kupiłeś już uchwyt ? ;)

Szukam czegoś dla siebie i też nie widzi mi się, żeby uchwyt miał rysować mi obudowę.

Ten wygląda dobrze

ANTYSHOCK UCHWYT ORYGINAL HR DO HTC WILDFIRE (1334133918) - Aukcje internetowe Allegro

ale nie ma dwóch nóżek przytrzymujących tel. od spodu. Pytanie czy ktoś z forumowiczów nie ma podobnego (tego samego) modelu i nie podzieliłby się dwoma zdaniami na jego temat? pozdro! :oczami:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Key_PL

Cześć,

Nie kupiłem, nadal wspieram się starą nawigacją. Widziałem ten który proponujesz "na żywo" i to chyba jedyne sensowne rozwiązanie na dziś względem rysowania, choć jak słusznie dedukujesz trzyma zdecydowanie średnio.

Pozdrawiam,

K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi