Skocz do zawartości
youlo

Uchwyt do samochodu WildFire

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście polecam uchwyt od nokii E52 na allegro ok 25 zł z przesyłką. Telefon idealnie do niego pasuje, jest mały , zmieści się w każdy kąt przedniej szyby. Dodatkowo można nagrywać kamerą to co się dzieje przed autem. Zaciski w których trzyma się telefon są gumowe a nie żadna gąbka. Telefon trzyma się stabilnie. Sam używam i jestem bardzo zadowolony.

R6_CR-115_150x150.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma on niestety jedną istotną wadę. Obie części mocuje się do siebie poprzez wciśnięcie i obrót. Jeśli podczas użytkowania obrócimy w przeciwną stronę, cały uchwyt wraz z telefonem może spaść na podłogę :-\

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odkopuję, bo po co zakładać nowy temat ;-)

Szukam uchwytu do WF, musi mieć kształt pozwalający na podłączenie ładowarki samochodowej gdyż i tą chcę od razu nabyć. Zastanawiam się czy lepiej kupić coś dedykowanego do Wildfire np. Uchwyt samochodowy dedykowany - HTC Wildfire (1612177576) - Aukcje internetowe Allegro czy coś uniwersalnego, regulowanego, z gąbkami i ruchomymi ściankami.

Ponadto, który z uchwytów dostępnych na allegro jest godny polecenia. Nie chce wydawać kasy na bubel który szybko się połamie lub nie będzie trzymał ustawień (będzie się odklejał od szyby lub ramię będzie się samo zginać ku ziemi).

Ktoś może mi coś polecić? Cena do 40-50zł, lepiej trochę mniej niż 50 żeby jeszcze na ładowarkę starczyło z 50-60zł :)

Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bobby

Właśnie nad tym samy się zastanawiam... jedyne co mi przyszło do głowy to, to że jak kupie uniwersalny to właśnie może być problem, z podłączeniem ładowarki a navi jednak trochę prądu ciągnie...

Z drugiej strony jak widzę te plastikowe zatrzaski to wydaje mi się, że po kilku razach będzie ślad na obudowie...

Myślę o tym:

WZMOCNIONY UCHWYT GPS - HTC DESIERE HD2 WILDFIRE (1614060540) - Aukcje internetowe Allegro

Cena tak sama a wygląda na to, że wszystko będzie pasowało, nie wiem tylko czy tel z tego nie wypada...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jeszcze jedno pytanie: Lepiej kupić uchwyt ze skręcanymi przegubami taki jak pokazał kolega powyżej czy na elastycznym ramieniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z przegubami.

Elastyczne ramie jest niestabilne w trakcie jazdy. Trzęsie telefonem.

Nie polecam dedykowanych uchwytów bo nie można założyć Case Mate lub nawet w zwykłym silikonie się nie mieści.

Poza tym wyciera się obudowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kształt pozwalający na podłączenie ładowarki samochodowej
    Taki kształt ma właśnie ten od Nokii. Nie zasłania żadnego klawisza, ani gniazda Micro USB.

Przy kupnie trzeba zwrócić uwagę, co jest w zestawie, bo różnie to bywa. Pełny zestaw ma dodatkową samoprzylepną podkładkę, pozwalającą na przyssanie uchwytu także do chropowatej powierzchni kokpitu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi