Skocz do zawartości
Gość

Jaki rom warto zainstalowac=]

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączę się do tematu.

Co prawda już uruchomiłem tethering w moim LG540 ale tylko w trybie ad-hoc za pomocą aplikacji Wifi Tether (właśnie testuje na PC). Natomiast nie mam możliwości podłączenia w ten sposób tabletu HTC Flyer (wymaga roota i pewnych modyfikacji czego ze względu na gwarancję nie chcę na razie robić).

Czy jest jakiś ROM (ewentualnie aplikacja) który pozwoli stworzyć normalną sieć w trybie infrastruktury? Coś jak tutaj: SUCCESS! Wireless tether in AP Mode (NOT ad-hoc) + WPA2 Encryption - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudo66

Polecam SDSL v 3.0.Torpeda i wszystko jak na razie stabilne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam następujący dylemat, nie wiem jakiego androida wybrać pod swojego GT540 ;/

Przeglądałem już forum, szukałem czegoś dla siebie ale nic konkretnego nie znalazłem.

Zwracam się do Was, ponieważ moje "majsterkowanie" przy androidzie się zaczęło nie dawno.

Obecnie mam czystego 2.3.7 (tylko z uprawnieniami su i Cmw), miałem SwiftDroid (podobał mi się ale pokusiłem się na CM7, niestety nie pamiętam czyj to był SwiftDroid ;/) po wgraniu CM7 (również nie pamiętam czyja modyfikacja) nie spodobało mi się tylko i wyłącznie to, że transmisja danych sieciowych nie działała oraz, że się zabijały same aplikacje w tle.

Interesował by mnie jakiś android, który jest wydajny, w którym działa jak najwięcej tych funkcji i na którym można również pograć oczywiście :D i żeby bateria w miarę trzymała :)

Testowaliście zapewne już wiele romów i wiecie co gdzie i jak ;d na testowanie nie mam niestety czasu;/

Znalazło by się coś takiego ? Wiem, mam duże wymagania :D

Edytowane przez konradek970
    edit+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudo66

Z czystym sercem polecam Zoe ROM.Testowałem bardzo dużo romów i ten gościł u mnie długo ,aż do momentu sprzedaży Swifciaka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi