Skocz do zawartości
barto01

potrzebny rysik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Mam pytanie dotyczace rysika działajacego w samsungu galaxy (czytałem poprzednie tematy o rysikach niestety nic z nich nie wywnioskowałem,dlatego zalozyłem temat)

Dzisiaj bedac w komisie testowałem rysik pojemnosciowy za 15 zł, niestety nie reagował w ogole, dlatego tez mam pytanie:

Widze, ze na allegro jest sporo rysików (od 15 zł w góre), czy te drozsze moga cos zmienic? czy tez moze rysik dedykowany do htc sprawdzil by sie w samsungu? czy poprostu te rysiki sa kopletna bzdura?

Przez długi czas byłem uzytkownikiem noki e71 oraz black berry 8520, w tych modelach pisanie sms'ów to była bajka niestety w galaxy jest juz znacznie gorzej, wrecz tragicznie dlatego tez rysik znacznie ułatwił by mi ta czynnosć

Nie chciałbym wydac 70 zł na rysik który rowniez nie bedzie działał

Prosze o wypowiedzi osób ktore testowały takie tematy(wypowiedzi typu kolega mowi ze dziala a kolezanka ze nie działa), raczej nie beda obiektywne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak kupować rysik do ekranu pojemnościowego, to tylko pewne - np. ten od HTC. Inny tylko i wyłącznie sprawdzając.

Choć wedle obowiązującego prawa, jeśli sprzedawca z Allegro da ci gwarancję, że będzie działał, to w przypadku nie działania, musi zwrócić wszelkie koszta zakupu.

(Ustawa z dn. 27 lipca 2002r o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze rysiki pojemnościowe powstały od HTC I jedyny narazie jedyne oryginały. Podróbek nie uznaję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki Panowie za podpowiedzi,

czyli najbardziej realna sprawa bedzie rysik od HTC?

jest to pewna opcja czy na 2 babka wróżyła? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rysik od HTC jest pewny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrym rysikiem dla ekranów pojemnościowych jest... PARÓWKA (co jeden z użytkowników forum już udowodnił):D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dobrym rysikiem dla ekranów pojemnościowych jest... PARÓWKA (co jeden z użytkowników forum już udowodnił):D

Myślę, że moja porada też trochę w temacie :). Jeżeli masz rysik do ekranów oporowych, ew. np. ołówek czy jakikolwiek wygodny patyczek i folię (antystatyczną?) w którą pakowane są karty graficzne, płyty główne itp. to możesz sobie zrobić rysik do ekranu pojemnościowego. Wystarczy, że wytniesz kawałek takiej foli i owiniesz nią rysik/ołówek. Możecie sprawdzić samemu, chociażby "smyrając" tą folią po wyświetlaczu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi