Skocz do zawartości
mercks

★ ★ AndyX ROM™ v2.0 - AOKP - M-5 - ICS Android 4.0.4 - Tweaks - Beats - Siyah Kernel - Fast

Rekomendowane odpowiedzi

@grzesdroid może black theme z Resurrection Remix? W końcu to AOKP i to AOKP.

Nie pojdzie bo to jest zupełnie coś innego framework na rr1.8 masz rdytowany przez westcrip i to nigdzie nie będzie działać ale na tym romie może zadziałać black infinitium 5.9.1 ale nie jestem pewny bo to jest dla gapps a na tym romie gapps działa od razu więc też ma edytowany framework ale można próbować

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A baterie mocno żre ten rom ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercks

Jakieś opinie jeszcze na temat tego romu? Uwagi, plusy, minusy? Piszcie, bo temat świeży i autorowi coś można podpowiedzieć ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam kilka pytan odnosnie tego romu, pierwszy raz wgrywam inny rom do mojego s2 niz ten zwykly samsungowy:

Posiadam zwykly android 4.0.3

1. Duza jest roznica pod wzgledem szybkosci dzialania i ogolnej sprawnosci telefonu miedzy tym romem a starszym andyx v12? w zasadzie ktory jest lepszy?

2. Co bedzie lepiej dzialalo, zwykly android 4.0.3 czy ten rom?

3. Mozna zmienic theme na inny? zauwazylem ze we wszystkich romach praktycznie jest ten sam motyw

4. Jakie slowa przykladowo nie zostaly przetlumaczone? (opierajac sie na poscie Patrikosa)

5. Po zainstalowaniu tego romu wszystkie aplikacje samsunga zostana usuniete?

6. Posiadam zwyklego androida 4.0.3 bez zadnych rootow itp. Czy zeby przejsc na ten rom trzeba doinstalowywac jakies inne rzeczy?

7. Jesli sa lepsze romy od tego to jakie polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aplikacja aparatu nie działa, zadne gry nie dzialaja tez tak macie ?

edit:nie wlaczylem auto rotacji juz dzialaja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam kilka pytan odnosnie tego romu, pierwszy raz wgrywam inny rom do mojego s2 niz ten zwykly samsungowy:

Posiadam zwykly android 4.0.3

1. Duza jest roznica pod wzgledem szybkosci dzialania i ogolnej sprawnosci telefonu miedzy tym romem a starszym andyx v12? w zasadzie ktory jest lepszy?

2. Co bedzie lepiej dzialalo, zwykly android 4.0.3 czy ten rom?

3. Mozna zmienic theme na inny? zauwazylem ze we wszystkich romach praktycznie jest ten sam motyw

4. Jakie slowa przykladowo nie zostaly przetlumaczone? (opierajac sie na poscie Patrikosa)

5. Po zainstalowaniu tego romu wszystkie aplikacje samsunga zostana usuniete?

6. Posiadam zwyklego androida 4.0.3 bez zadnych rootow itp. Czy zeby przejsc na ten rom trzeba doinstalowywac jakies inne rzeczy?

7. Jesli sa lepsze romy od tego to jakie polecacie?

1.Napewno odczujesz poprawe:)

2.Modyfikowane romy zawsze lepiej dzialaja jesli sa dopracowane i nie posiadaja bugów

3.mozna

4 - to pytanie raczej malo istotne jak dla mnie

5. aplikacje samsunga jak pisza wyzej nie beda dzialaly wiec zapewne ich nie bedzie;p

6. zeby to zrobic musisz go najpierw zrotowac pozniej wgrac (w razie czego sluze pomoca w miare czasu jak i mnie kiedys ktos pomogl ;) gdyby cos 9216755

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom szybki i stabilny już ponad 13 godzin śmiga bez zwiech itp. Bateria wytrzymała 8 godzin katowania i trzeba bylo ładować,ale rzeczywiście szybko się ładuje i znowu śmiga , błędów w kontaktach itp nie zaobserwowałem reszta też ok .

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    guma77
    1.Napewno odczujesz poprawe:)

2.Modyfikowane romy zawsze lepiej dzialaja jesli sa dopracowane i nie posiadaja bugów

3.mozna

4 - to pytanie raczej malo istotne jak dla mnie

5. aplikacje samsunga jak pisza wyzej nie beda dzialaly wiec zapewne ich nie bedzie;p

6. zeby to zrobic musisz go najpierw zrotowac pozniej wgrac (w razie czego sluze pomoca w miare czasu jak i mnie kiedys ktos pomogl ;) gdyby cos 9216755

kolego starcraft20

czy moge sie podpiac i poprosic tez w miare jak bedzisz mial czas, o pomocna dlon <przytul>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HHZ

rolender i guma77

1. Najpierw potrzeba CWM (rozszerzone recowery wraz z rootem) dzięki któremu można flashować (instalować/wgrywać) romy z rozszerzeniem zip: http://forum.android.com.pl/f168/26-04-2012-cf-root-5-4-k-efghijklp-la-lp-126bhjq73sc89-su-bb-cwm4-5-a-72235/

2. Instrukcja jak wgrać rom przez CWM (zresztą tutaj w 1 poście też jest podane co i jak): http://forum.android.com.pl/f168/tutorial-wgrywanie-custom-roma-w-do-sgs-ii-za-pomocae-cwm-clockworkmod-recovery-79178/

3. Jak chcecie usunąć licznik custom romów to jeszcze po istalacji romu (ale na własne ryzyko): http://forum.android.com.pl/f168/02-03-2012-root-triangleaway-v1-25-nowa-metoda-resetowania-licznika-flaszowaa-141510/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercks

Ktoś wie może jak zmienić lokalizacje zapisywanych zdjęć?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi