Skocz do zawartości
mercks

★ ★ AndyX ROM™ v2.0 - AOKP - M-5 - ICS Android 4.0.4 - Tweaks - Beats - Siyah Kernel - Fast

Rekomendowane odpowiedzi

HHZ

A gdzie zapisuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercks
    Napisano (edytowane)
    A gdzie zapisuje?

Chyba na telefonie.

I jeszcze jedno przez przypadek wyłączyłem sobie podgląd aktywnych aplikacji,a gdy sobie włączyłem spowrotem to wygląda to teraz tak:

c3d23c02-e0eb-2a62.jpg

Czy ktoś wie jak wrócić do tego z okienkami co było wcześniej?

Tutaj szerzej pokazałem mój problem:

http://youtu.be/fuh37Rdte84

na dodatek zmienia mi sie kolor ikony WIFI i nie moge wrocic do poprzedniego (niebieskieg). Po restarcie przez jakis czas jest, potem zmienia sie na taki szary (co też pokazałem na filmiku)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez mercks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A działa Wam "Dane Pakietowe" na tym romie ? U mnie coś nie chce złapać, wysyłając ze strony orange coś nie chce dojść, może by ktoś podał dane APN jakie ma tam wklepane to sam sobie ustawie... A tak ogólnie romik sympatyczny wcześniej działałem na RESURRECTION i bardzo podobne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

osobiscie po wgraniu, potestowaniu a raczej zorientowaniu co i jak sie prezentuje stwierdzam powrot do v12 :) , guma77 nie ma problemu na ile bede wstanie sluze pomoca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercks
    A działa Wam "Dane Pakietowe" na tym romie ? U mnie coś nie chce złapać, wysyłając ze strony orange coś nie chce dojść, może by ktoś podał dane APN jakie ma tam wklepane to sam sobie ustawie... A tak ogólnie romik sympatyczny wcześniej działałem na RESURRECTION i bardzo podobne.

U mnie wszystko bez problemu. W sieci play

c3d23c02-640d-340a.jpg

osobiscie po wgraniu, potestowaniu a raczej zorientowaniu co i jak sie prezentuje stwierdzam powrot do v12 :) , guma77 nie ma problemu na ile bede wstanie sluze pomoca

A możesz podzielić się informacją dlaczego tak postanowiłeś ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A możesz podzielić się informacją dlaczego tak postanowiłeś ? ;)

oczywiscie moge wyrazic swoje zdanie:) mianowicie wgralem najpierw AndyX v12 ktora pouzywalem wciagu dnia do wieczora po przsiadce z WanamLite v11 , nastepnie wgralem z ciekawosci Rom z tematu gdyz bylem ciekaw tych roznic i tej "inności", jak dla mnie Rom jest ciekawy szybki ale troszke malo intuicyjny, jest rowniez dosc rozbudowany w opcjach konfiguracji ktora dla mnie akurat jest zbedna gdyz ja celuje w funkcjonalnosc,intuicyjnosc a przy tym dobre zarzadzanie bateria, pozatym jesli juz jest to samsung i sa rowniez apki widgety samsung-owe to czemu mam nie wykorzystywac telefonu w pelni:) wiec wrocilem do v12 ktora jak narazie bede w pelni polecal i zachwalał (obecnie jeszcze testuje ja na wgranym kernelu ale po paru dniach bede widzial czy dogram Phenomenal-a 5.1):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam, mercsk mam pytanko jakiego używasz rota w v12, bo ja mam CF-Root-SGS2_XX_OXA_LPH-v5.2-CWM5 i nie za bardzo mi się się sprawuje, mógłbyś podpowiedzieć jaki root i modem masz byłbym wdzięczny za podpowiedz, bo ja bazuje się tylko na twoich opiniach.V12 jest naprawdę dobry romik tylko że u mnie nie hula jak należy .Przepraszam ze napisałem tu Można usunąć..

Edytowane przez Marianek_d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HHZ

@mercks ustawienia/Rom control/ogólny interfejs/horizontal recents window - to odznacz jak masz zaznaczone (powinien zrestartować się luncher jakieś 5-10 sec). A co do tych ikonek to: Rom control/signal/ i tam powinieneś mieć "signal color" klikasz na biały kwadrat potem na "!!!" a następnie na niebieskawy prostokąt, który pojawi się wyżej, z wifi robisz tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercks
    @mercks ustawienia/Rom control/ogólny interfejs/horizontal recents window - to odznacz jak masz zaznaczone (powinien zrestartować się luncher jakieś 5-10 sec). A co do tych ikonek to: Rom control/signal/ i tam powinieneś mieć "signal color" klikasz na biały kwadrat potem na "!!!" a następnie na niebieskawy prostokąt, który pojawi się wyżej, z wifi robisz tak samo.

No właśnie z tym horizontalem nie działa;/ dalej nam ten sam podgląd ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy autor wątku mógłby zastąpić sieczkę z translatora na angielski lub polski?

Rom jest fajny, ale pierwszego postu nie da się czytać. Nie zaniżajmy poziomu tego forum...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi