Skocz do zawartości
mercks

★ ★ AndyX ROM™ v2.0 - AOKP - M-5 - ICS Android 4.0.4 - Tweaks - Beats - Siyah Kernel - Fast

Rekomendowane odpowiedzi

PLANETA

A ja bym na twoim miejscu pełne wipe , bym zrobił i ustawił wsio od nowa ,tak by było chyba łatwiej wiesz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercks
    Napisano (edytowane)
    Czy autor wątku mógłby zastąpić sieczkę z translatora na angielski lub polski?

Rom jest fajny, ale pierwszego postu nie da się czytać. Nie zaniżajmy poziomu tego forum...

Zniżyć się już nie da. A co Ci tak bardzo Przeszkadza ze jako jedyny masz problem ze zrozumieniem?

A jak tak bardzo chcesz pomoc to tutaj masz oryginalny wątek http://android.elrincondelmovil.com/showthread.php?t=4872

będziemy wdzięczni za lepsze tłumaczenie

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

A ja bym na twoim miejscu pełne wipe , bym zrobił i ustawił wsio od nowa ,tak by było chyba łatwiej wiesz. ;)

Nie chce mi się robić wipe przez taka pierdołe, tym bardziej ze przed wgraniem romu robiłem, łącznie z formatem systemu, jak autor zalecał

Edytowane przez Sekator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    guma77

no niestety , ja odpuszczam narazie ten rom

jakies paski leca mi na wyswietlaczu z gory na dol (jak kiedys na starych monitorach lub tv) - widac na jasnym tle w chrome jak odpalam i piszczy mi w glosniku :suchy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też odpuściłem Dane mi nie działały, H20 1.1.1 teraz testuje i ładnie nawet to myka bateryjka nawet nawet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Domyslam sie ze ten rom jest oparty na tym samym co rom Paranoid Android? Mial ktos oba i moze napisac ktory wg niego jest lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Domyslam sie ze ten rom jest oparty na tym samym co rom Paranoid Android? Mial ktos oba i moze napisac ktory wg niego jest lepszy :)

Paranoid Android jest lepszy andyx to dopiero pierwsza wersja trzeba troche poczekać aż będzie on idealny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercks

U mnie wszystko z tym romem jak najbardziej super! Może mi ktoś powiedzieć czy jest możliwość w kontaktach ustawianie wyświetlania tak jak na ics z nakładkami? No.żebry pokazywał tylko kontrakty z numerami telefonów. Bo mam trochę burdel w kontaktach xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem bo telefon sam sie budzi do ekranu blokady co chwile nie iwem czemu ktos wie jak to naprawic ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miede

Witam.

Nikt dotychczas o tym nie napisał, a ja zauważyłem, że w "ustawieniach urządzenia" obok innych ustawień brak jest pozycji "połączenia" - co uniemożliwia np, włączenie przekierowań rozmów na inny telefon, blokowanie rozmów itd. Wy też tak macie? Czyżby niedoróbka? Może twórca ROM-u za bardzo ciachnął "skalpelem"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam.

Nikt dotychczas o tym nie napisał, a ja zauważyłem, że w "ustawieniach urządzenia" obok innych ustawień brak jest pozycji "połączenia" - co uniemożliwia np, włączenie przekierowań rozmów na inny telefon, blokowanie rozmów itd. Wy też tak macie? Czyżby niedoróbka? Może twórca ROM-u za bardzo ciachnął "skalpelem"?

Wejdź w dialer i tam masz ustawienia połączeń2ea98aea-84ac-cf9a.jpg

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi