Skocz do zawartości
Moander

HTC EVO 3D Kino w 3D. FIlmy, konwersja i odtwarzacze.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie znalazłem na forum takiego tematu więc go zaczynam. Evo 3D jest jaki jest. Jednym Funkcja 3d się podoba innym Nie. Mi bardzo przypadła do gustu. W szczególności że Lubie często oglądać filmy na telefonie, czy to w pociągu czy w łóżku korzystając z aplikacji typu mxPlayer czy Vplayer (dogrywając napisy i tym podobne)

Znalazłem dziś na googlach Avatar 3d przekonwertowany dla EVO i z ciekawości wgralem na telefon. Efekt jest Genialny!! Ale z drugiej strony nie mam go na czym odpalić poza HTC GALLERY... Przydał by się jakiś odtwarzacz, z wiekszymi możliwosciami, chociażby z możliwością dogrania tych głupich napisów. Może istnieje aplikacja pozwalająca odtwarzać Tak jak mkv, avihd i inne, ale zdolna odtwarzać pliki filmowe 3d zapisane w stereoskopii :)

Może ktoś zna dobry konwerter aby samemu stworzyć sobie film w 3D dla naszego HTC Evo 3D konwertujący filmy Stereoskopowe.

EDIT:

Udało mi sie znaleźć bardzo ciekawy proram który odpalił stereoskopowy film w mp4. 3dvplayer

http://3dv.cn/ <- Jest darmowy.

Bardzo ładnie to wyglada i działa szybko. Czyta też napisy, bo pyta o nie podczas startu filmu, jednak sam jeszcze nie wiem jakiego formatu. TXT nie widzi.

Edytowane przez Moander

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ten program jest w języku angielskim czy jednym z azjatyckich jak ich strona? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Program jest w jezyku angielskim. probowalem odpalic jakies Maoist ale.jedyne jakie program zobaczyl, SRT, zawieszaly program I wywalal Sie do pulpitu.

MX Player z marketu czyta filmy 3D. to najepszy odtwarzacz w markecie, ale o tum ze odtwarza filmy 3d nie wiedzialem. napisy tez dzialaja idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanke-

Ja mam takie pytanie: jak wyświetlić film w 3d na ekranie telewizora używając WiFi Direct. Owszem próbowałem używać wbudowanych funkcji wyświetlania ale wyświetla tylko zdjęcia 2d. Czy w tym przypadku konieczne jest użycie kabelka MHL?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ne tyle Kabla MHL co potrzebny do tego jest telewizor obsługujący technologię stereoskopową 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy jest mozliwosc dogrania do tych filmow 3d na 3dplayerze polskich napisow???

---------- Post dołączono o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

przekopiowalem film z 3dvplayera do odtwarzacza mx player z rozszerzeniem 3dv i niestety mxplayer go nie odtwarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś nie udało mi się uzyskać 3D w tym handbrake'u. Czy on napewno konwertuje do 3D czy może to ja coś źle robię?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Są tutoriale na youtube ;) krok po...kroku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ten program 3dplayer bardzo fajny. juz kilka filmow sciagnalem na moje evo ale za cholere nie wiem jak dograc do niego napisy. naprawde prawdziwe 3d to jest na telefonie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi