Skocz do zawartości
Moander

HTC EVO 3D Kino w 3D. FIlmy, konwersja i odtwarzacze.

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej odtwarzać filmy w MP4. W sieci jest tego multum pod "EVO 3D" nawet. Najlepiej odtwarzać w MX PLAYER. Włączamy tryb H/W Hardware acceleration i film odpala się w 3d. Do tego napisy dogrywamy tak samo jak w innych filmach, bo MX Player czyta wszystkie formaty napisów, bez wyjątków czy to filmy 2d czy 3d.

Ale 4GB Avatar 3D w natywnej rozdzielczości po prostu Niszczy Mózg każdemu komu pokażę telefon. Prawdziwe 3d jak w kinie, brakuje tylko wiekszego ekranu.

Konwertować jeszcze nie próbowalem, ale zabiorę się za to w niedługim czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A skąd sciagasz te filmy?

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam ten program 3dplayer i gdy sie zarejestrujemy mozemy ogladac filmy 3D online i je sciagac ale moje pytanie jest takie; dziwny to format jest ..na kompie tego nie otwiera. Ktos wie jaki to format i jak mozna to przerobic na mp4?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Prawdopodobnie pobiera w formacie MKV ja polecam handbrake zmienić format na 720-400 i na mp4 w moim przypadku z avatara 11gb zrobiło się 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Prawdopodobnie pobiera w formacie MKV ja polecam handbrake zmienić format na 720-400 i na mp4 w moim przypadku z avatara 11gb zrobiło się 2 :)

to nie jest mkv...jakis format 3dv ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do rozdzielczości najlepiej wybrac natywną telefonu. Wygląda najlepiej. 3D musi być bardzo ostre i dokładne. Inaczej ekran się rozmazuje. Także jeśli chcemy wgrywać bądź konwertować pliki w 3D to nie można szczędzić miejsca na SD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz napisać jakie ustawienia dajesz w Handbrake, skoro masz już opanowane to szkoda czasu na szukanie, może jakiś screenik wrzucić?

A właśnie piszecie, że MX Player wam odtwarza filmy w 3D, ja mam ustawione na Hardware i owszem odtwarza pliki zapisane w 3D ale odtwarza je w 2D, może coś trzeba ustawić? A odtwarza Wam mkv? Bo stockowy chyba nie radzi sobie z tym formatem? Czym go odtworzyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Możesz napisać jakie ustawienia dajesz w Handbrake, skoro masz już opanowane to szkoda czasu na szukanie, może jakiś screenik wrzucić?

A właśnie piszecie, że MX Player wam odtwarza filmy w 3D, ja mam ustawione na Hardware i owszem odtwarza pliki zapisane w 3D ale odtwarza je w 2D, może coś trzeba ustawić? A odtwarza Wam mkv? Bo stockowy chyba nie radzi sobie z tym formatem? Czym go odtworzyć?

mi vitalplayer odtwarza mp4 3D a mkv nie probowalem

poprawka..vital nie robi w 3D tylko 2D

Edytowane przez jareksol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wlasnie ja szukam takiego ktory odtwarza mkv w 3D

Wysyłane z mojego GT-P7500 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi