Skocz do zawartości
Moander

HTC EVO 3D Kino w 3D. FIlmy, konwersja i odtwarzacze.

Rekomendowane odpowiedzi

ten 3dplayer fajny program ale nawet jak sam znajdzie napisy w necie to sie wiesza i wala do ekranu glownego;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Najlepiej odtwarzać filmy w MP4. W sieci jest tego multum pod "EVO 3D" nawet. Najlepiej odtwarzać w MX PLAYER. Włączamy tryb H/W Hardware acceleration i film odpala się w 3d. Do tego napisy dogrywamy tak samo jak w innych filmach, bo MX Player czyta wszystkie formaty napisów, bez wyjątków czy to filmy 2d czy 3d.

Ale 4GB Avatar 3D w natywnej rozdzielczości po prostu Niszczy Mózg każdemu komu pokażę telefon. Prawdziwe 3d jak w kinie, brakuje tylko wiekszego ekranu.

Konwertować jeszcze nie próbowalem, ale zabiorę się za to w niedługim czasie :)

mi ten program nie czyta w 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mi ten program nie czyta w 3D

Mnie również MX Player nie czyta w 3D :( co więcej ten cały 3DVPlayer nie chce znowu czytać mkv, więc dalej pozostaje tylko konwertowanie ale szkoda czasu, kurcze w LG Optimus 3D był player stockowy który czytał mkv 3D :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Przecież konwertowanie nie zajmuje dużo ja puszczam film np 12 gb i 40 minut :) idziesz np do pracy/szkoły puszczasz parę filmów wracasz i gotowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no jasne mozna skonwertowac nie jest to praca nie wiadomo jaka, lecz fajnie by bylo gdyby szly mkv bo jest ich duzo. A wlasnie czy w ICS owym stocku przypadkiem nie bedzie obslugi mkv?

Wysyłane z mojego GT-P7500 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[/color]Powiem tak że mam problem z tym MX Playerem. Nie chce czytać wiekszosci filmow. Dziwne tylko Avatar 4gb mi działa w 3d. I on tez jest wyświetlany w Galerii telefonu jako 3D. wiecie może jak to działa?

Kiedy odpalam jakiś inny film w 3d, KAŻDY! odpala się w 2D ale w opcjach po zaznaczeniu "odtwarzaj w 3D" wszystko wyglada pieknie. I tutaj jest problem.

Wie ktoś w jaki sposób Otagowac film ktory konwertuje w taki sposób aby standardowo włączał się w 3D i był rozpoznawalny przez system jako 3D? Własnie z tego powodu nie działa mi 3D w Mx Playerze, bierze go za zwykły film.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymi

to zalezy od tego jak ktos przekonwertowal, bo tez mam filmy ktore w mx player dzialaja w 3d, a mam tez takie ktore w 3d dziala tylko na stockowym odtwarzaczy po nacisnieciu "odtwarzaj w 3d"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te filmy które działają od razu w 3d i sa rozpoznawane przez telefon jako 3D to QSBS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jesli konwertuje mkv to na jaki format konwertowac zeby bylo dobrze i oczywiscie czym :)

Wysyłane z mojego GT-P7500 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokladnie opisana instrukcja jak przerobić film 3D SBS z mkv na mp3 w programie HandBrake jest na poniższej stronie How to convert videos and transfer them to the HTC EVO 3D - Know Your CellJednak odtwarzanie wyłącznie wbudowanym playerem przez włącznienie opcji odtwarzaj 3D. MK Player widzi taki plik jako film 2D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi