Skocz do zawartości
Moander

HTC EVO 3D Kino w 3D. FIlmy, konwersja i odtwarzacze.

Rekomendowane odpowiedzi

własnie. musze dowiedziec sie jak przekonwertować film jako QSBS :) dla EVO 3d. 1920 x 540

Sick Flix robi takie konwersje filmów dla EVO 3D. W jakiś sposób to robi. Wiec i każdy z nas może. Tylko jak? Trzeba to jakoś ogarnąć bo temat jest ciekawy, jesli QSBS możemy odpalić bezpośrednio na MXplayerze i dograć np. napisy :) które sa bardozo ładnie wyswietlane.

DO normalnego sbs nie dogramy napisów. :) Niestety, chyba ze jakis program posiada opcje ustanienia napisów na filmie w odpowiednim miejscu na ekranie. np. na 1 z dwóch połówek. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Nie dość, że sa problemy z formatami to jeszcze pojawił sie kolejny przy formatacie SBS to OU (Over under) Czym odpalić film 3D na naszym telefonie, który jest w formacie obraz nad obrazem a nie obraz obok obrazu? Pojawia się coraz więcej filmów OU i nie nie za bardzo one się nam przedadzą :(

Co do konwersji filmów z mkv do mp4. Sam przeknwertowałem juz sporo takich filmów i wrzucam na gryzonia. Jak tylko sie pojawiaja jakies to robię konwersję i tam umieszczam. Tylko nie wiem co zrobić z tym OU :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co powiecie o programie:

Axara 2D to 3D Converter

Niby mozna w nim robic filmy dla evo 3d.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej poszukaj gdzies filmow typu sick flix qsbs. filmy la evo sa specjalnie kodowane tak aby były rozpoznawalne przez system od razu w 3D. Inne trzeba w galeri przełączać w tryb 3D i jest problem z napisami, bo do takiego filmu ich nie dograsz. :) pozostaje MX Player i format qsbs. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Chyba nie ma na forum działu żeby się przywitać bo szukałem i nie widzę. Więc witam wszystkich ;) zaczynam przygodę z androidem i mam nadzieję że można na was liczyć w ciężkich chwilach :rotfl: też nie mogłem w 3D oglądać filmów. Ściągnę sobie tego mx playera i zobaczymy.

@ramzestm Staraj się pamiętać o ortografii bo nikt Cię nie zrozumie. - BigMac

ok dzięki za poprawienie ;) sprawdziłem tą aplikację i filmiki śmigają w 3D aż miło :D

Edytowane przez ramzestm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prosze o pomoc wgrywam mx player i teraz chce do niego kodeki i nie wiem jakie wgrać bo wgrywam armv6 filmy sie zacinaja wgrywam kodeki armv7 i jest to samo czy wy tez tak macie co robie nie tak ??

PS. W DODATKU W NIEKTÓRYCH FILMACH NIE MA DŹWIĘKU

Edytowane przez piotrek1009412

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgrywasz kodeki armv7. Ponoc są w ogole nie potrzebne jeśli teelfon czyta filmy, lecz ja zawsze dogrywam armv7. Procesor w EVO to armv7 wiec czemu pobierasz starsze kodeki?

Nie wiem jaki masz problem. Coś jest nie tak. Jakie to filmy? Ja osobiscie na Stockowym romie odpalalem filmy 720p avi i Mkv. po 4GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy wam po aktualizacji do ICS program 3DVPlayer po sciagnieciu z niego filmu na SD czyta te filmy bo mi nie? A online przez wifi chodza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po aktualizacji do 4.0.3 telefon odtwarza pliki mkv 3d ale bez dzwięku można coś z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymi

Mx playerem próbowałeś ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi