Skocz do zawartości
Moander

HTC EVO 3D Kino w 3D. FIlmy, konwersja i odtwarzacze.

Rekomendowane odpowiedzi

W mx jest dżwięk ale niema 3d próbowałem wszystkich ustawień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze.

A wiec. jesli znajde dziś czas napisze TUTORIAL, pełny poradnik na temat konwertowania filmów 3D QSBS dla EVO 3d. Coś co szukalem od 2 miesiecy od kąd posiadam telefon EVO 3d.

Jak skonwertować film w taki sposób aby był wykrywany automatycznie w galerii i odpalany przez wszystkie programy (wiekszosc), głownie mxplayer automatycznie w 3D jako supportowana aplikacja, nie zaleznie od ROMU i wspieranego 3D.

Wreszcie udało mi sie to osiągnąć. Jesli czas pozwoli napisze poradnik, dosyć prosty jak w kilka chwil skonwertować każdy film SBS 3D do standardu czytanego przez Evo 3D. Koniec problemów z odtwarzaczami i 3D.

To ta sama technika której używa Sick Flix kasując 100$ za ściąganie swoich skonwertowanych dla Evo filmów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powiedzcie mi czy stockowy program czyta mkv w 3D bo mi zaczyna i poleci sekunde i nagle komunikat ze nie mozna odtworzyc bo nieobslugiwany format pliku. I czym otworzyc mkv film w 3D bo mx player czyta ale nie mam w 3D a mp4 w 3D czyta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    powiedzcie mi czy stockowy program czyta mkv w 3D bo mi zaczyna i poleci sekunde i nagle komunikat ze nie mozna odtworzyc bo nieobslugiwany format pliku. I czym otworzyc mkv film w 3D bo mx player czyta ale nie mam w 3D a mp4 w 3D czyta.

No z mkv ja też mam problem, mam duzo filmów w mkv i niestety muszę je przerabiać.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dim

Mam mały problem z MX playerem, wczytane napisy nie znikają. :( Tzn jeśli zmienia się dialog to napisy też, ale jeśli np dialog się kończy i długo nie ma kolejnego, to napisy tkwią na ekranie aż do następnego dialogu. Niby nic takiego, ale trudno się przyzwyczaić, ktoś wie co mógłbym z tym zrobić? Grzebalem w ustawieniach, ale to nic nie daje. Tak samo jak / nie jest konwertowany na kursywe, mimo zaznaczenia takiej opcji.

Czy może to zależeć od formatu napisów? W takim razie które odtwarzają się bez problemu? Mój evo ma zwykły, stockowy ICS nigdy nic przy nim nie robiłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szukaj napisów w formatach typu Srt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dim

Działa, dzięki :) Zauważyłem też że po przekonwertowaniu napisów do .ssa wszystkie problemy zniknęły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niewiem jak u innych ale u mnie żeby mkv 3d działał w mx player musze ten film najpierw otworzyć w stockowym odtwarzaczu przełączyć na 3d wyłączyć i uruchomić mx player.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi