Skocz do zawartości
Silencer

[OSTRZEŻENIE] Kernele ICS od Samsunga mogą powodować hardbrick!

Rekomendowane odpowiedzi

Yos

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy wersja CF-Root XWLPG jest bezpieczna. Właśnie chciałem sobie wgrać ostatnią wersję omega gdy natrafiłem na ten wątek.

Link do strony: Changelog | Omega Rom Series

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć czy wersja

xxlpw posiada hard brica i czy jest bezpieczna do modyfikowania ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MaŁy_RaDek spróbuj (a raczej nie próbuj!!!) zrobić sobie przywrócenie innego romu przez recovery

(najlepiej 4.03 bazującego na Siyah 3.3.2) a zobaczysz hard bricka!!!

Ja tak właśnie uwaliłem swój!!!Już tydzień jest w serwisie!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć czy wersja

xxlpw posiada hard brica i czy jest bezpieczna do modyfikowania ?

XXLPW jest bezpieczne.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yos

Czyli nikt nie wie czy ten kernel o którym pisałem wcześniej (CF-Root XWLPG) jest bezpieczny? Na razie wstrzymam się z instalacją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopcze zacznij czytać wszystko dokładnie, najlepiej ze zrozumieniem. Niebezpieczne są kernele z 4.0.4 obecnie a dokładniej LQ5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam dwie opcje założyć nowy temat lub napisać tu

Stwierdziłem że napiszę tu

Mam SGS II podatnego na tak zwane uceglenie i trochę przyznam się szczerze mnie to irytuje bo nie po to wydałem prawie półtora tysiąca by żyć że świadomością że jedni mają lepsze a ja gorsze telefony. Zastanawiam się czy nie było lepiej zwyczajnie uceglić telefon i oddać na gwarancje czy jednak mieć ten wadliwy chip a całą tą sprawą się nie interesować

Możecie coś odpowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vBB
Zastanawiam się czy nie było lepiej zwyczajnie uceglić telefon i oddać na gwarancje czy jednak mieć ten wadliwy chip a całą tą sprawą się nie interesować

Możecie coś odpowiedzieć?

Nie interesuj się i zapomnij o tym ;) Miej to na uwadze TYLKO wgrywania jakiegoś softu i unikaj sytuacji niebezpiecznych i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Choć już od dawna przesiaduję tutaj godzinami, jest to mój pierwszy post na forum.

W związku z powyższym witam wszystkich użytkowników.

Do wczoraj wszelkie aktualizacje oraz modyfikacje przebiegały pomyślnie. Nigdy nie miałem problemów poczynając od GT-I5700 oraz na SII(wgrywałem ju inne kernele). Mój fon był zakupiony w media expert (wersja XEO) bez brandingu. Po wyjęciu z pudełka posiadał firmware XXLPS i wczoraj podczas aktualizacji do XXLPW via Kies w trakcie aktualizacji telefon powiedział pa pa. Po włączeniu wyświetla botlogo, wyłącza się i zaczyna mrugać. Oczywiście sprawdzałem programem gotbricbug i czip został rozpoznany jako nieznany bez wyroku jako potencjalnie podatny na uszkodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolego skoro juz tyle czytales to powinienes na poczatek sprubowac wgrac rom przez odin

jak nie zadziala to jeszcze jakis 3plikowy gingerbread a jak nie podziala to mozesz juz sie zaczac martwic i mimo ze sa jakies modyfikowane pliki pit ktore moga odratowac telefon to ja proponowalbym jednak oddac na gwarancje o ile nie masz nabitego licznika costumromow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi