Skocz do zawartości
bigossss

Kupno słuchawek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zauważyłem, że niektóre słuchawki (np moje nauszne philipsy shp2500, ponadto jack moich głośników komputerowych <noname>) bardzo słabo siedzą w gnieździe jack mojego WFS (w porównaniu do oryginalnych słuchawek htc). W najbliższym czasie planuje nabyć nowe słuchawki dokanałowe i nie chciałbym nadziać się na takie, które przy najmniejszym ruchu telefonem będą się wypinały. Czy ktokolwiek z was ma możliwość sprawdzić, czy słuchawki soundmagic pl11 dobrze współpracuje z modelem wildfire s?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeżeli to Cię zainteresuje :) to ja na swoim dzikusie używam Koss Porta Pro :) są to nauszne, ale bardzo kompaktowe słuchawki :)

a jak jeszcze wgrałem sterownik Beats Audio :P to słuchanie muzyki na tych słuchawkach to poezja :)

Osobiście nie polecam dokanałowych, dlaczego?? ano dla tego że w moim przypadku jak ja takich używałem, to zwyczajnie mi wypadały z uszu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Beats Audio to naprawdę aż takie cudo? Używam equalizera (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smartandroidapps.equalizer&feature= search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zbWFydGFuZ HJvaWRhcHBzLmVxdWFsaXplciJd) i wątpie, czy te sterowniki mogą poprawić dźwięk bardziej niż dobrze dostrojony equalizer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mswol

Equalizer psuje dzwiek a nie go poprawia. Polecam MOCNO Creative Aurvana Live! . PL11 to rowniez bardzo dobre sluchawki , aczkolwiek bas moze kluc w uszy.

Wysłane z mojego HTC Desire Z za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Equalizer i przytoczone tutaj sterowniki działają przecież (jak mi się wydaje) na tej samej zasadzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie masz racji :) Beats Audio podbija bas i polepsza jakość tonów muzyki :)

dzięki temu słuchając muzyki słyszysz instrumenty, których wcześniej nie mogłeś usłyszeć lub były nie wyraźne :P przez co słuchanie muzyki jest atrakcyjniejsze, a jeszcze jak użyjesz do tego świetnych słuchawek ,to można dosłownie odlecieć, jak ktoś jest audiofeelem :)

ja ci jeszcze powiem ;p że w swoich Kossach to przelutowałem kable :P zamontowałem sobie kabel z oryginalnych słuchawek HTC z pilotem (miałem takie na zbyciu) i teraz to wygląda jak oryginalny zestaw :PP nie beats :P a Wildfire S with Koss Technology :PP

post-140756-14255705388223_thumb.jpg

post-140756-14255705389163_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby zainstalować Beats trzeba mieć uprawnienia roota? Jeśli jeszcze ktoś potwierdzi, że faktycznie nie ma porównania, to będe zmuszony zrootować mojego WFS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

nie wiem jak to jest, ale ja mam zdjętą blokade bootloader i zrobiony root i recovery :P

zainstalowany mam ROM oparty na 2.3.5 , i na to wgrywam takie dodatki jak beats audio, itp przez recovery

chcesz to Ci mogę sprzedać mojego dzikuska :PP w takiej formie jak Ci mówiłem :P

Edytowane przez fredek7
    Link do allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrashNull
    a jeszcze jak użyjesz do tego świetnych słuchawek ,to można dosłownie odlecieć, jak ktoś jest audiofeelem :)

jak ktoś jest audiofilem, to nie odleci słuchając mp3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bynajmniej słuchając muzyki na moim fonie :) to dosłownie czuje się jak bym sam to grał xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi