Skocz do zawartości
kriz2000

Czy oplaca sie kupic ten telefon?

Rekomendowane odpowiedzi

MroziQ
    Masz pełne prawo domagać się otwarcia paczki i sprawdzenia faktycznego stanu rzeczy z tym co być powinno :)

Często zamawiałem rzeczy na allegro i za możliwość otwarcia paczki przy kurierze płaciło się 5pln. To było kiedyś, nie wiem czy nadal takie coś jest.

-czy telefon ma WSZYSTKIE rzeczy, jakie daje operator.

Tak btw mogli byście napisać, co składa się na pełny komplet? Bo być może zamówię Swifta przez E-shop Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet
    Często zamawiałem rzeczy na allegro i za możliwość otwarcia paczki przy kurierze płaciło się 5pln. To było kiedyś, nie wiem czy nadal takie coś jest.

Swego czasu na PP było to normą, chyba nawet regulaminową. Od dawna nie korzystałem z usług państwowego monopolisty więc również nie wiem.

Firmy prywatne to co innego. Kurier przeważnie też człowiek, rozumie o co chodzi i poświęci te kilka minut na sprawdzenie paczki przez klienta

Tak btw mogli byście napisać, co składa się na pełny komplet? Bo być może zamówię Swifta przez E-shop Play.

Ze strony Play :

# Zawartość zestawu

* Telefon

* Bateria

* Ładowarka

* Zestaw słuchawkowy

* Kabel do transmisji danych

* Instrukcja obsługi

Jak widzisz nie ma w zestawie karty, stąd niższa cena niż np. w Orange. Jednak może ktoś potwierdzi, kto brał w Playu czy tak jest, czy po prostu tak na stronie widnieje, a w rzeczywistości karta jest :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Freso

Wszystko jest w tym dziale na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Amadi

Jak widzisz nie ma w zestawie karty, stąd niższa cena niż np. w Orange. Jednak może ktoś potwierdzi, kto brał w Playu czy tak jest, czy po prostu tak na stronie widnieje, a w rzeczywistości karta jest :)

Chyba tylko na stronie bo ja dostałem kartę w Playu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupując w Orange nie miałem żadnej informacji o karcie pamięci. Karta (2gb) nie tyle co znajduje się w pudełku lecz jest już włożona do telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ktos wspomnial ze przy oddawaniu do gwarancji trzeba jakis dokument. chodzi o karte gwarancyjna czy dowod zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Chodzi o jedno i drugie. Dowód zakupu (faktura czy też paragon) jest najczęściej przyczepiony do karty gwarancyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nie mial by ktos do sprzedania? bo na allegro troche sie boje kupowac a tutaj swoi ludzie. i idzie normalnie pogadac jak co

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wejdz w dzial giełda i szukaj oferty dla siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wlasnie patrzylem i nie bardzo widze:D ale dzieki zobacze moze ktos jeszcze doda oferte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi