Skocz do zawartości
barto

Jaką ładowarkę samochodową kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

baggus
    Czyli HTC Magic/Hero mają wejścia MICRO USB a HTC Wildfire mini USB?

Na odwrót. Magic i Hero mają Mini USB a Wildfire ma micro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tej Ładowarki za 4 zl nie polecalbym. Szkoda telefonu za tysiaka nataki badziew. Ta pierwsza będzie dobra, sam kupiłem wczoraj za 19,99 zł. Specyfikacja jak w pierwszym linku: 1 A, 5V. Takie napięcie i natężenie prądu mają nasze oryginalne sieciowe. W sprzedaży są również 2 amperowe, ale to za dużo.

Oczywiście jest to port micro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aasik

A ja kupilem ladowarke samochodowa Nokia z wtyczka micro USB i przewodem sprezynkowym.

Dziala bez zarzutu. Cena w sklepie Leo (to jakas siec sklepow komorkowych) = 39zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

taką samą zamówiłem sobie za punkty w Erze, czekam na przesyłkę :DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    endr

Jak kupować to tylko oryginalne.Aby nie było potem wołania o pomoc bo bateria do wymiany.Były takie przypadki,

że nieodpowiednia ładowarka rozwaliła telefon ja sam znam jeden.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adapter ZAPALNICZKA 12V/24V-USB 5V/500MA (61663) (1365798151) - Aukcje internetowe Allegro

Czy ktoś z Was miał do czynienia z podobną przejściówką do zapalniczki? Jak ona ładuje ?

Czy to jest bezpieczne dla naszego telefonu? zastanawiam się nad kupnem i prosze o opinię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepeq
    bartekpl: Adapter ZAPALNICZKA 12V/24V-USB 5V/500MA (61663) (1365798151) - Aukcje internetowe Allegro

Czy ktoś z Was miał do czynienia z podobną przejściówką do zapalniczki? Jak ona ładuje ?

Czy to jest bezpieczne dla naszego telefonu? zastanawiam się nad kupnem i prosze o opinię.

Pytanie do czego Ci potrzebna taka przejściówka? Tutaj masz oryginalną w podobnej (niższej) cenie. Jak można zauważyć oryginalne mają 1,5 - 2 A, ta do której wstawiłeś link ma 0,5 A. Ja bym nie eksperymentował.

Ładowarka HTC WILDFIRE DESIRE HD 2 microUSB c200 (1353827368) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Byczy

Mam na ten temat takie samo zdanie jak kolega wyżej.

Lepiej kupić oryginał i mieć pewność że będzie działać bez problemów...

Dla przykładu mogę podać sytuację, która tyczy się ładowarek samochodowych do telefonów producenta innego niż HTC...

Kupiłem sobie nieoryginalną ładowarkę, podziałała miesiąc i padła - cóż zdarza się, zakupiłem następną, która działała niewiele dłużej od poprzedniej...

W końcu zapłaciłem trochę więcej o nabyłem oryginała - działa od 2 lat i bardzo dobrze się miewa - aktualnie jest używana przez moją mamę :)

Wniosek z tego krótki i wszystkim znany - co tanie to i drogie - więc kupuj oryginała i będziesz usatysfakcjonowany :D

Oto link do ori ładowarki, godnej polecenia: ORYG. ładowarka HTC CC C200 Desire HD2 micro USB (1391037811) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam !

kupiłem orginalna ładowarkie z allegro.pl

ORYG ładowarka HTC CLM10D-050 DIAMOND micro USB (1667270598) - Aukcje internetowe Allegro

i pokazuje ze ładuje a a po ponad godzine nic nie naładowało

sprawdzana w kilku samochodach a telefon przez kompa lub z sieci ładuje

czy ładowarka moze byc do bani ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi