Skocz do zawartości
filiponero1994

ROM ROM -( 14/05/12 ) TurkbeyRom Ics V8 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP9 ONLİNE UPDATE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

TURKBEY ROM ICS V12

Changelog

Pda : I9100 - XWLPF

Phone : I9100 - XXLPX

Csc : I9100 - OXILP6

SiyahKernel v3.3.1 TURKBEY LOGO ( Thanks Gokhan Moral )

TURKBEY Deluxe Setup Mode En, De, Es, The (4 languages)

Number 10 was a Lock Screen

Samsung Ics TURKBEY Honeycomp Sony Xperia X10 Rotary Gingerbread Eluga Panosonic 4x Lg Optimus Acer Cloud

Application Selection Screen Lock TURKBEY Selection of wallpaper for your lock screen

Custom Settings Time Settings Hour Color Settings Battery line Battery Styles Styles, signal status Widget Button Settings

Csc change country codes Backup System Optimization System Sound Settings Extras Vision Device Information Window Animations Transition Animations Open Close Crt animation system The counter is reset and remove the yellow triangle Scaling font sizes

S buttons below the screen text notification added 1:06 Airdroid has been updated Google Maps 6.8.0 (Navigation No) Transparent Mms Transparent Contacs Transparent Phone System buttanları again black and white texts Removed from the original note application Added new note app and moded Ics camera removed from the system Fix crt

https://www.dropbox.com/s/qt8sivou9b2krjo/TurkbeyV12_XWLPF_SGSII.zip

Edytowane przez galaxxxtek
    aktualizacja linku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od dluzszego czasu dzialam na Turku v.30, w sumie jestem zadowolony ale chetnie bym potestowal najnowsza wersje, dlatego mam dwa pytania :

- czy aby zainstalowac rom oparty na ICSie musze wczesniej zainstalowac jakis stockowy rom z ICSem, czy wystarczy ze na tego Turka v30 zainstaluje ktoras z obecnych wersji (np.v.11) wraz z nowym kernelem?

- czytalem ostatnio na jednym z portali test nowego Galaxy SIII i tam testujacy napisal ze ICS nie wspiera narazie Host USB, czy to prawda? Czy w aktualnych wersjach Turka dziala Host USB?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    graku

wie ktoś jak na tym v12 w deluxe setting zmienić lockscreena? bo u mnie którego lockscreena nie wybiorę to i tak się żaden nie uaktywnia

Wysłane z mojego GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Od dluzszego czasu dzialam na Turku v.30, w sumie jestem zadowolony ale chetnie bym potestowal najnowsza wersje, dlatego mam dwa pytania :

- czy aby zainstalowac rom oparty na ICSie musze wczesniej zainstalowac jakis stockowy rom z ICSem, czy wystarczy ze na tego Turka v30 zainstaluje ktoras z obecnych wersji (np.v.11) wraz z nowym kernelem?

Nie musisz instalować stocka.

Robisz full wipe,ewentualnie ze strony TurkBeya ściągnij Super Wipe SGS II http://content.wuala.com/contents/Turkbey/Turkbey_Box/TurkbeyRom/icsv8/SystemCleanerScript/SuperWipe_SGS2.zip i też zainstaluj i na taki czyściutki telefon wgrywaj v12.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem się zapytać czy można zmienić rozmiar emotek w standardowej aplikacji sms ? Rom wizualnie jest super jak dla mnie ale ten emoty to chyba dla kogoś z problemami ze wzrokiem :P

Edytowane przez wisnia27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w v12 jest swype?I czy smsy z ogonkami sa normalnie "liczone" 160znkanow?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie musisz instalować stocka.

Robisz full wipe,ewentualnie ze strony TurkBeya ściągnij Super Wipe SGS II http://content.wuala.com/contents/Turkbey/Turkbey_Box/TurkbeyRom/icsv8/SystemCleanerScript/SuperWipe_SGS2.zip i też zainstaluj i na taki czyściutki telefon wgrywaj v12.

muchas gracias senor @JanuszSz

Czy moze mi ktos jeszcze sprawdzic czy dziala Host USB? Da sie zapisywac i odtwarzac dane np z pendrive?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy moze mi ktos jeszcze sprawdzic czy dziala Host USB? Da sie zapisywac i odtwarzac dane np z pendrive?

Zainstaluj sobie program z marketu Ntfs Mounter i bedzie działać nawet pendrive z partycja NTFS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wie ktoś jak na tym v12 w deluxe setting zmienić lockscreena? bo u mnie którego lockscreena nie wybiorę to i tak się żaden nie uaktywnia

u mnie działa jak trzeba każdy wybrany lockscreen....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    graku

u mnie już też, wystarczyło w opcjach blokady wybrać slajd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi