Skocz do zawartości
filiponero1994

ROM ROM -( 14/05/12 ) TurkbeyRom Ics V8 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP9 ONLİNE UPDATE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

bulo1

UWAGA ! Zmiana CSC z poziomu (i nie tylko) Turkbey Settings powoduje to ze telefon nie wstaje po restarcie pozostaje tylko tryb download mode i ponowne flashowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dołączam się do pytania - czy jest swype???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    picco

Jak dla mnie to może wynikać z jakiegoś konfliktu z niemiecką(?) grupą Goa Team, którzy tworzą własny rom, patrząc na ostatnie ich dzieło i turka v12, zauważyłem sporo podobnych modów jak np. 10 lockscreenów. Więc jak dla mnie chodziło zapewne o jakieś nieporozumienie między developerami. A historia z S3, oddaniem S2 itd. to jak dla mnie tylko wymówka, bo reakcja była dosyć gwałtowna, no a linki przecież mogły zostać, nawet jeśli pewne modyfikacje były na próbę.

Mimo wszystko szkoda, swego czasu jeden z lepszych romów szczególnie za GB i jego charakterystycznego designu, potem trochę zniechęciło mnie holo themowanie, co zresztą robi(ło) większość devów. Planowałem spróbować najnowszej dwunastki właśnie ze względu tych dosyć ciekawych modów. Zapewne pobranie ostatniej wersji nie jest problemem ale jakoś definitywne zakończenie pracy nad romem zniechęciło mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

v12 okazał się u mnie bardzo prądożerny,bateria znikała zbyt szybko,jak na moje używanie telefonu i doświadczenia z innymi romami.

Przesiadłem się na PortalRom ( już v1,3) i stwierdzam,że w apetycie na prąd jest bardzo skromny.

Co do wycofania v13 przez TurkBeya myślę,że wykrył jakiś błąd(chociażby niemożliwość zmiany PC) i jutro będzie z powrotem na wuala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

apetyt na baterie najczesciej spowodowany jest kernelem, od paru wersji siedze na turku i juz nawykiem zmieniam kernel na abbysa. siyah jakos wg. mnie nie urywa tylka, po abbysie bawie sie tez czasem w cpu master pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Co do wycofania v13 przez TurkBeya myślę,że wykrył jakiś błąd(chociażby niemożliwość zmiany PC) i jutro będzie z powrotem na wuala.

nie będzie dalsze prace będzie kontynuował dla S3:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wiecho
    apetyt na baterie najczesciej spowodowany jest kernelem, od paru wersji siedze na turku i juz nawykiem zmieniam kernel na abbysa. siyah jakos wg. mnie nie urywa tylka, po abbysie bawie sie tez czasem w cpu master pro

Ktorego Abyssa uzywasz do tego romu? Jakie wyniki w szybkosci i czasu pracy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

generalnie najnowszych, bateria trzyma ladnie (naprawde nie obserwuje az tak dokladnie ile czasu).

jesli chodzi o fps to antutu benchmark pokazuje ok 6300

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dołączam się do pytania - czy jest swype???

może ktoś w końcu odpowiedzieć na to pytanie???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czekajac na odpowiedz sam bys juz dawno sprawdzil (wyczytal) :facepalm:

tak, jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi