Skocz do zawartości
filiponero1994

ROM ROM -( 14/05/12 ) TurkbeyRom Ics V8 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP9 ONLİNE UPDATE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

czekajac na odpowiedz sam bys juz dawno sprawdzil (wyczytal) :facepalm:

tak, jest.

no widzisz sprawdziłem, zainstalowałem i nie ma - więc następnym razem jak masz udzielić odpowiedzi to najpierw sprawdź sam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swype nie ma ale po wgraniu TouchPal (bardzo fajny program i podobny do swype) mozna normalnie pisac z "ogonkami" i sms jest liczony normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Swype nie ma ale po wgraniu TouchPal (bardzo fajny program i podobny do swype) mozna normalnie pisac z "ogonkami" i sms jest liczony normalnie.

teraz to już małe ma znaczenie - mam inny problem - ponieważ nie jestem obyty z apexem - co chwile wyświetla mi pulpit recent oraz jak klikam przycisk powrotu to cały czas przerzuca mnie do głównego pulpitu a nie jak normalnie do poprzedniego menu - może ktoś napisać jak to zmienć?

No chyba, że ktoś napisze jak zmienić na TouchWiz

Po testach - przycisk home nie działa, a przycisk powrotu działa jak home - ktoś może pomóc??

Edytowane przez neoworld

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    no widzisz sprawdziłem, zainstalowałem i nie ma - więc następnym razem jak masz udzielić odpowiedzi to najpierw sprawdź sam

sorry za wprowadzenie w blad, przesiadlem sie z turka 11, bez wipe, specjalnie sprawdzilem i u mnie jest :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy ktoś orientuje się jak można zmienić żeby zdjęcie podczas dzwonienia było na cały ekran??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wiecho

post-111401-14255706316368_thumb.jpg

jak wgrac taka ikone baterii do Turka? Moze ktos podeslac linka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem z połączeniem telefonu przez USB z PC, telefon rozpoznawalny jest tylko jako pamięć masowa, a ja potrzebuję aby był rozpoznawalny jako telefon. Problem pojawił się od wersji V6 Turka. Przyjrzałem chyba wszystkie fora oraz próbowałem różnych sposobów aby się z tym uporać i nic nie pomogło >:( Może ktoś ma pomysł ja sobie z tym poradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

misiek0078

v 10 mogłeś sobie otworzyć MTP lub nie, zależy co sobie zapodałeś przez cwm nie wiem jak to działa na v11 nigdy mi to nie było potrzebne

icsv10 - Wuala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi