Skocz do zawartości
filiponero1994

ROM ROM -( 14/05/12 ) TurkbeyRom Ics V8 4.0.3 Blue-Black Themed XWLP9 ONLİNE UPDATE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

wiesiuw

Czy możesz rozwinąć swoja myśl ... "v 10 mogłeś sobie otworzyć MTP lub nie, zależy co sobie zapodałeś przez cwm".

W CWM nic nie ma o MTP ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wiesiuw

Czy możesz rozwinąć swoja myśl ... "v 10 mogłeś sobie otworzyć MTP lub nie, zależy co sobie zapodałeś przez cwm".

W CWM nic nie ma o MTP ?

wgraj sobie TurkbeyRom_Enable-MTP zip i problem rozwiązany----- w v10 ---

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, macie tak problem jak ja z lewym przyciskiem i prawym przyciskiem wstecz i ciągle wyskakuje menadżerem zadań a do góry napis recent apps??

proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zauważyłem takiej przypadłości

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, ponawiam pytanie z dwóch postów wstecz, czy ktoś pomoże? Dzieje mi się to na v12 i drugie pytanie jak można dodać napisy pod ikonami status baru?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam, ponawiam pytanie z dwóch postów wstecz, czy ktoś pomoże? Dzieje mi się to na v12 i drugie pytanie jak można dodać napisy pod ikonami status baru?

w czym ci mamy pomoc ? nie ma takich problemów w tym romie zrób kopie danych wyczyść sobie co trzeba wgraj wszystko od nowa i będzie ok napisy pod ikonami status bar nie wiem jaki Launcher obsługuje

Edytowane przez wiesiuw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wiecho

Uzywam wersji 12 Turka. W v9 byla taka czarna klawiatura qwerty. Ta bardziej przypomina stocka. Ktory plik podmienic lub cos innego zeby bylo jak w v9?? Czy ktos wie jak to zrobic?

Edytowane przez Wiecho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idzie wyłączyć pasek status baru na ekranie wygaszacza? Jak tak to jak? Pisał już ktoś wcześniej o takim problemie to kazano mu zainstalować widget lock.... coś tam ale u mnie to nie działa. A spust aparatu poprzez przycisk Vol Up i Vol Down działa po zainstalowaniu aplikacji aparat z turka strony.

---------- Post dołączono o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Jeszcze mam taki problem na v12 (w poprzednim poście też chodziło o v12) że na pasku status baru wyświetla mi się czerwony trójkąt i napis Roaming danych, utracono możliwość przesyłania danych. Używam sieci play a ona działa na nadajnikach play, orange i plus, wtedy telefon chodzi roamingu. na poprzednich wersjach tego nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    graku

lepiej po prostu zmień rom bo ten i tak nie będzie już rozwijany, polecam goatrip, jest bardzo podobny do turka a do tego jest szybszy mniej awaryjny i nadal rozwijany

Wysłane z mojego GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja polecam BluRom jesli ktos lubi cukierkowaty wyglad Turka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi