Skocz do zawartości
andrzejbdg

bateria

Rekomendowane odpowiedzi

witam, ile trzyma Wam bateria? Ja kupilem nowy tablet i trzyma mi zaledwie 2 godziny przy przegladaniu internetu? reklamowac? pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm no to faktycznie coś mało... mi w grach, i to nawet przez internet trzyma przynajmniej 3 a w spokojnym użytkowaniu koło 4-5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz ustawione podświetlenie ekranu? Im jaśniej tym szybciej zżerana jest bateria. Nie mniej (jeśli nawet nie więcej) obciążającym baterię elementem jest sieć - jeśli masz słaby sygnał to i sieciówka musi się mocniej napracować.

Wysłane z Larka za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adde

To coś słabo wam trzyma, mi trzyma 6h :megusta: w ciągu, których oglądam film 1h, gram w grę tak jakoś 0.5h, później 1,5h internetu z wifi, 2h czuwania i 1h filmu. Jak wrócę do domu do mam coś koło 14% baterii. Ekran mam ustawiony na polowe podświetlania, głośnika nie używam tylko słuchawki. Zauważyłem też, że jak filmy dawałem z pendrive'a to szybciej padała bateria, teraz z karty pamięci odtwarzam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GoOx

andrzej też tak miałem, nie reklamuj bo nie trzeba bateria musi popracować trochę a czas się stopniowo wydłuża coraz z następnym ładowaniem aż osiągnie maximum. Jak chcesz trochę przyśpieszyć ten proces to pobierz aplikację z marketu do kalibracji baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To coś słabo wam trzyma, mi trzyma 6h :megusta: w ciągu, których oglądam film 1h, gram w grę tak jakoś 0.5h, później 1,5h internetu z wifi, 2h czuwania i 1h filmu. Jak wrócę do domu do mam coś koło 14% baterii. Ekran mam ustawiony na polowe podświetlania, głośnika nie używam tylko słuchawki. Zauważyłem też, że jak filmy dawałem z pendrive'a to szybciej padała bateria, teraz z karty pamięci odtwarzam.

Jaki sens jest wliczać w czas trzymania baterii czas czuwania? :D nie rozumiem cie ani trochę, to mi na przykład bateria trzyma 10h z czego 6 leży w czuwaniu ;) ma to sens? bo jak dla mnie ani trochę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adde

po prostu opisałem cały cykl od naładowania do końca baterii, a epizod o czuwaniu umieściłem celem tego, że w tym czasie trochę baterii też się wyczerpuje, a później dalej z niego korzystam... trochę logiki i ma sens... nie ciągnij już tego bo robi się :offtopic:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haters gonna hate :D

A tak przy okazji to czas czuwania baterii można by jeszcze wydłużyć obniżając napięcie na procesorze \ gpu do rozsądnych wartości. Jak doczytam o kernelach to w wolnej chwili się pobawię bo nie widzę sensu robienia oc i prażenia sobie łapek skoro można by go ochłodzić a wydajność i tak jest na rozsądnym poziomie jak na taki sprzęt :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lopez07

Czy ten tablet na podświetleniu powiedzmy 25% da raqdę posłuzyć do neta z 3 godziny ewentualnie do oglądania filmu przez 2.5 godzinki pytam bo robię przymiarkę do kupna tabletu a ten wpadł mi w oko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi