Skocz do zawartości
Masterjam

Oferta z Motorolą RAZR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś zauważyłem ofertę abonamentową Pantera za 89,90, umowa na 24 miechy, 6 miesięcy 59,90 i później 18 miesięcy po 89,90. sam telefon 99 zł. z wyliczeń wychodzi około 2100 przez cała umowę.Chciałem przejść na abonament, teraz mam kartę i w sumie sam się zastanawiam czy warto (kaganiec). Uczciwa oferta ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli interesuje Cię ta słuchawka to jak najbardziej, akurat Panter 90 to abonament, który ma wszystko (darmowe w Orange, internet 1,5GB, itd.).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam ma ta oferte wlasnie z razr:-) wydaje mi sie, ze jest to dosc uczciwa propozycja. Jest do ry telefon za 99 zl, spory pakiet danych z lejkiem, nieograniczone rozmowy, sporo minut w abo...mi odpowiada jak najbardziej:-)

Wysłane z Motoroli Razr za pomoca Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skoor
    Napisano (edytowane)

Mozecie rzucic linka do tej oferty? Jest jej firmowy odpowiednik? Mialem przedluzac abo w play bez telefonu i kupic nexusa na wolnym rynku, ale ta oferta wyglada ciekawie... Czy mozna zlozyc wniosek o przeniesienie numeru z zaznaczeniem, ze chce wczesniej zerwac umowe w play? Mam miesiac do jej konca, a oferta wiecznie trwac nie bedzie...

Dobra, mam. Czy ta motka ma simlock i branding orange?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Edytowane przez Skoor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro zostal Ci miesiac to mozesz juz rozpoczac caly proces:-) na pewno sie zalapiesz:-) w taryfie pantera ll za 89,90 na 24 m-ce masz razr za 99 zl. Wydaje mi sie, ze cena na prawde dobra a i taryfa nie jest zla:-) 300 minut do wszystkich, darmowe rozmowy w orange, 1,5 gb neta z lejkiem...

Wysłane z Motoroli Razr za pomoca Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skoor
    Napisano (edytowane)

Byczek mi sie wkradl, mialo byc "ponad miesiac". W sklepie internetowym orange pisza, ze przeniesienie nastapi z nastepnym okresem rozliczeniowym, czyli zerwa mi umowe z playem przed jej koncem, czy beda czekac do konca umowy i dopiero przeniosa mi numer.

Narazie sie zastanawiam bo mam do wyboru ten tylko sim w play za 38zl, jest 300minut i 1gb neta(albo za 29zl i 210minut i 1gb tez bym sie chyba wyrobil z minutami) + galaxy nexus w okolicach 1600zl lub to z orange. Najwiekszym plusem play jest umowa na 12 miesiecy i niskie abo, ale z drugiej strony trzeba na start wywalic na nexusa, z drugiej strony za te 1600zl po wszystkich rabatach i promocjach oplacam przez 2 lata abonament w orange...

Ooo i z tego co widze to przez pierwsze 3 miesiace jest abo gratis, a przez kolejne 3 50% czyli dopiero po 6 miesiacach place pelne 89.90

Niby w okresie 24 miesiecy taniej wychodzi orange przy abo w play 29zl o jakies 300zl, ale ja napewno za rok znowu bede chcial zmieniac telefon... Kurcze, po co ja wyczytalem o tej promocji ;)

Edytowane przez Skoor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz wziąć abonament dla zwykłego użytkownika i księgować go jako telefon firmowy, jeśli to problem.

Nie można tak tylko w drugą stronę, tzn. szary użytkownik nie weźmie firmowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wczoraj złożyłem zamówienie on-line włąśnie na RAZR ale się tyle naczytałem , mam nadzieję ,że telefonów nei zabrakło ;d aktualny status to przyjęto do realizacji . Abo 89.90 zł i tele 99 zł wg mnie świetna oferta. A co z opłatą aktywacyjną muszę ją płacić przy kurierze czy jak ? Te 50 zł .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skoor

Z tego co pamietam to doliczane do pierwszej faktury te 50zl sa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak szybko dostałeś fona ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi