Skocz do zawartości
Masterjam

Oferta z Motorolą RAZR

Rekomendowane odpowiedzi

Soren

Dziś kurier dostarczył motke. Wieczorem opiszę pierwsze wrażenia.

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ofercie Pantera 300 w której cena Motoroli była wg. mnie najkorzystniejsza, usunięto "bonus" w postaci abonamentu o 30 zł taniej przez 6 miesięcy. Zrobili to bodajże 1 czerwca. Mi się udało jeszcze załapać na ten bonus, teraz tylko czekać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gigi_77

W sobotę otrzymałem przesyłkę z prezentem od Orange, zestaw Batyckiego (portfel+zawieszka do kluczy). Więc jednak się Orange postarało ( promocja była jakieś 2 tyg temu, przy zamawianiu przez orange.pl motoroli). Z paczką pojawił się kurier z DPD, a nie poczta.

Edit Tylko przydatność takiego "portfela" prawie zerowa. :rotfl:

Edytowane przez gigi_77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też dzisiaj dostałem:) to nawet trudno nazwać portfelem, ale zawieszka na pewno się przyda:)

Wysłane z Motoroli Razr za pomoca Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

yyy też dziś dostałem DPD przesyłkę z zestawem Batyckiego . Opłacało im się wogołe wydawać te pare złotych na kuriera ? :D Totalne badziewie ni to elegancki zestaw bezużyteczne a moaj zawieszka ma ten " metal" troche pogiety;d

a wizytownik sie pruje i rozkleja ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gigi_77

No właśnie miał być portfel, a dali wizytownik :oczy: (chyba, że coś źle przeczytałem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Sprawdzcie jak wam rozlicza minuty w tym Abo. 1 minuta do play = 3,7 minuty do wszystkich ? Czy 1=1? mój brat się zastanawia nad tym abonamentem, i mówi że u niego (niedawno przedłużał umowę w orange) jest 1 minuta do play = 3,7 normalnej, jakiś taki przelicznik że niby jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słuchajcie więc z tym abo wygląda tak, mamy 1,5 Gb miesięcznie, wykorzystujemy 1 Gb dostajemy smsa o skończonym pakiecie i automatycznie się przełącza na 500 mb z lejkiem (jak nie to reklamacja na bok) po wykorzystaniu prędkość spada do 16kb/s, do końca maja wg regulaminu był rabat 30 zł na 6 miesięcy, z tymi minutami do playa itd wychodzi że zabiera 1,5-2 minut więcej niż normalnie, trudno mi to sprecyzować, wszelkie mmsy, smsy specjalne, sms za granicę, dzwoniąc za granicę oraz videopołączenia dobija do abonamentu, jak więcej pytań to proszę pisać

PS: ja wziąłem razra ale tylko po to aby sprzedać i wziąć note :) nie podobała mi się motorola jest za duża i przez to wyświetlacz się wydaje mniejszy, ale to może tylko moje spostrzeżenie

PS nr 2: dodatkowo mamy darmową tv(1200 minut na tv) w tym abo na m.orange.pl lub aplikacja z marketu orange tu i tam, fajna sprawa dzięki temu zaoszczędzamy 19 zł miesięcznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

"z tymi minutami do playa itd wychodzi że zabiera 1,5-2 minut więcej niż normalnie" czyli 1 minuta do play = 2,5 do 3 minuty normalnej ? Tak by się zgadzało, bo w ten sposób orange sobie podobno odbija te droższe połączenia do playa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi